Düşüncelerinizi alabilirmiyim?

BU BENİM YAZMAKTA OLDUGUM KİTABIN DAHA DÜZENLENMEMİŞ GİRİŞİ SİZCE NASIL?

Eskiden askerdim şerefli TSK nın yüz başısı... dım. Şimdi ise Suriyede türkmen bölgesinde üst düzey kamutan oldum. Kilis sınırında Suriye iç savasının en hararetli zamanında Kilis Suriye sınır kapısı olan Öncü pınarda görev yapıyordum. Görev esnasında muhalif tarafından yaralı halde biri getirilmişti. Muhaliflere yardım ettigimizi bilmiyordum bu resmen savas sucu sayılırdı iki ülke arasında. Ama komutanların pek umursadıgınıda sanmıyorum bu durumu.

Ne vurdum duymazlık ! Bu kişinin kim oldugunu merak etmiştim. Daha önceleri mültecileri kurtarmıstık ama bu adam resmen devlete karsı ayaklanan biriydi. Sebebi ne olursa olsun onunda suçu vardı insanların ölümünde! Ben daha bunları düşünürken komutanım tedavisi bitip parmak izi ve kaydını yapmam için beni görevlendirmişti bile.
Nedenini anlayamamıştım, çünkü bunu yapabilecek birsürü uzman çavuş ve erbaş vardı. Zaten yaraları pekte abartılacak kadar degildi neden buraya getirmişlerdi ki? Bir kursun kolunu sıyırmış diger kursunda ayak kasındaydı yani tedavisi oradada yapıla bilirdi. Doktorlarımı yoktu komik.
Hemşire tedavinin bittigini söylediginde görecegiz deyip içeri girdigimde ‘’merhaba’’ deyip gülümsemişti. O an uzaya cıkıp türkçe konusan birini bulsam bu kadar şaşırırdım herhalde. Türkçe biliyormusun dedigimde ‘’evet’’ diye karsılık vermişti.

• İDARE EDER
    29% (2)50% (2)36% (4)Oy Ver
  • İYİ
    57% (4)25% (1)45% (5)Oy Ver
  • ÇOK İYİ
    14% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • KÖTÜ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ÇOK KÖTÜ
    0% (0)25% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Konusu güzel ama direk olaya girmişsin, girişe başka şeyler eklemelisin bence.

0|0
    0|0
    • demi bende öyle düşündüm uzatacaktım ama insanları detaylarla sıkmak istemedim kendimde öyleyim giriş ne kadar uzunsa o kadar cocuk sıkılıyorum. belki düzenlemeler yapılınca biraz daha rayına oturur

• denemek lazım tesekkurler :)

• Yani etkileyicilik kat tarihi roman havası olsun daha çok ilgi görür, yine de sen bilirsin. Rica ederim, iyi çalışmalar :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...