Huzurlu bir yıl için

edebiyat proje ödevi aldım huzur romanının özetini istiyor hocamız ve çok titiz bir adam en ufak hatamda tüm ödevim yanabilir

ben hiç gerçek anlamda özet çıkarmamıştım ayrıntılarını bilmiyorum bilen biri yarıdmcı olabilir mi bana

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• link link bir bakı ver bunlara..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Giriş bölümünde kısa kısa kahramanların hayatını ve kişiliklerini anlat. Kitabı okurken karakterlerin hayatında önemli değişiklikler olduğu noktaları bir kenara not edip özette bu olguları zincirleme bir şekilde sebeb sonuç ilişkisiyle yazarsan iyi olur.Sonuç bölümünde de romanın finalindeki olayları yazarsın.Özette en iyi yol budur yani en azından öğretmenlikte anlattıkları bu :)

1|0
    0|0
  • Valla lise dönemimde burada 6sene falan önce yanlış hatırlamıyorsam okulda bir hoca vardı ne o beni tanır ne ben onu dersikizede hiç girmedi birilerinden çok kitap okuduğumu öğrenmiş bir kitap ismi söyledi okudun mu diye sordu evet dedim (kaçar mı benden)özetini istedi peki dedim özetini yazdım verdim kadın o günden sonra beni nerde görse uzaklaşıyor konuşmuyor noldu anlamadım sende öyle olmada..

0|0
    0|0
Yükleniyor...