Telekinezi nedir bilen var mi?

Arkadaşlar telekinezi nedir bilir mısınız ya da telekinezi yeteneğinizi kullanabiliyo musunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• vücutta ki enerjiyi tek bir noktada yoğunlaştırıp nesneleri hareket ettirmektir. gereksiz bir yetenek. yapabilsen bile çok çok tüy. kibrit çöpünden ileri gidemessin. bir getirisi yok yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Maddeleri düşünce gücüyle hareket ettirebilmektir. Hiç denemedim, ilgi duymuyorum. Telekinetik biriyle de hiç karşılaşmadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnternette okuduğum kadarıyla söylüyorum, oğlanın biri yazmış, küçük bir not kağıdını al önce boydan sonra yandan ikiye katla sonra kağıdı tekrar aç diyor. Sonra aynı işlemi çaprazlamasına yap katla geri aç kağıdı diyor. Bu işlemleri yapınca kağıt biraz şemsiye şeklini alıyor. Sonra bir silgiye bir ine geçir ve ineli silgiyi yan yatır diyor. Şemsiye şeklindeki kağıdı dik duracak şekilde masa koy inenin ucunu kağıda bir milim mesafeyle yaklaştır diyor. Böyle yapınca kağıt yere açık olarak bırakılmış şemsiye gibi duruyor. Kağıda bir karış mesafeyle bak ve kağıdın hareket ettigini duşunup hayal et dıyor. Bir kaç gün içinde kağıdın oynayacağını iddia ediyor.

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Maddeler üzerinde uzaktan etki yapmak. Telekineziyle ilgilenmiyorum başka ilgilendiğim şeyler var

1|0
    0|0
  • biliyorum tabi ki dusunce gucu ile nesneleri hareket ettirmek , yapamiyorum tabi:)

1|0
    0|0
  • Duydum ama nedir bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Buna benimde ilgim çok yapmaya çalıştım bir ara biraz kımıldatmıştım kağıdı ama çok severim böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • O yetenek herkesde olmaz cok nadir kisilerde oluyo

1|0
    0|0
    • Herkezde telekinezi gucu var ama kulkanmayi bilmediğimiz icin yapamiyoruz

Yükleniyor...