Tiyatroyu kimler seviyor?

Arkadaşlar kimler tiyatro izlemeyi sever.. yaşadığınız şehre bir tiyatro etkinliği gelse gidermisiniz ..Yani hangi tiyatro ismi ilginizi çeker_

• Huzur tiyatro
    10% (7)3% (1)8% (8)Oy Ver
  • Barış Manço tiyatrosu
    19% (13)19% (6)19% (19)Oy Ver
  • İstanbul kent tiyatrosu
    20% (14)16% (5)19% (19)Oy Ver
  • Hiçbiri
    17% (12)35% (11)23% (23)Oy Ver
  • Tiyatroya Gitmem
    34% (24)27% (8)31% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplar için çok saolun..bende kendim tiyatrocuyum..yeni bir projemiz var yaklaşık 4 ay içinde Barış Manço tiyatrosunu kurmak istiyoruz..ankete katılanlara teşekkür..Ancak bazı arkadaşlar sıkılıyorum yazmış..Bence yapılan sıkıcı işlerin yanında çok eğlenceli mişlerde var araştırın derim...

0|0
30|25

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• 21 yasındayım kendımı bıldım bılelı tıyatro oyunculugu yapıyorum. anaokulunda basladı benım tiyatroya olan aşkım..şu an21 yasındayım ve 2 senedir İstanbul devlet tiyatrosunda oyunculuk yapıyorum. ve lütfen oyunlara gidin arkadaslar.. Tiyatro'ya gitmek ifade güçleri ve beraberinde kendinize olan güvenide artırır.Eleştirel tahlil yeteneği kazanırsınız. Bedeninizi ve kelimeleri daha iyi kullanmaya başlarsınız .Hem çalışmaların içinde yer alarak rolleri gözlemleyerek, hem de grubu dışarıdan izleyerek yaşama dış gözle bakmayı öğrenirsiniz.. ve daha bir sürüüü sey sıralayabilirim sizlere.. Hakikaten tiyatro can'dır en iyi arkadaştır... :)

0|1
    0|0
  • tiyatro, tiyatro ne olsa severim nerede olsa severim tiyatro candır :)))

0|1
    0|1
  • 21 yasındayım kendımı bıldım bılelı tıyatro oyunculugu yapıyorum. anaokulunda basladı benım tiyatroya olan aşkım.. ve 2 senedir İstanbul devlet tiyatrosunda oyunculuk yapıyorum. ve lütfen oyunlara gidin arkadaslar.. Tiyatro'ya gitmek ifade güçleri ve beraberinde kendinize olan güvenide artırır.Eleştirel tahlil yeteneği kazanırsınız. Bedeninizi ve kelimeleri daha iyi kullanmaya başlarsınız .Hem çalışmaların içinde yer alarak rolleri gözlemleyerek, hem de grubu dışarıdan izleyerek yaşama dış gözle bakmayı öğrenirsiniz.. ve daha bir sürüüü sey sıralayabilirim sizlere.. Hakikaten tiyatro can'dır en iyi arkadaştır... :)

0|0
    0|0
  • Çok sıkılırım tiyatrolarda.

0|0
    1|0
  • tiyatroyu sevmiyorum ben yaa

1|0
    0|0
    • Niye ki gerçi insanları çeken bir oyun yapılmıyo haklısınız..Ama inan çok hoş bir aktivite..

• seviyorum tabiki

0|1
    1|0
  • Tiyatroya Gitmem

0|0
    0|0
  • sevmem,itici

0|0
    1|0
  • Buyuk emek ve mukemmel birsey. Caktim olsa daha sık gitmek isterim hele su an cok guzel oyunlar var

0|0
    0|0
  • Çok isterim gitmek ama hiç bilmiyorum nasıl olur.Hep ilanlarını görüyorum, hiç kısmet olmadı gitmek. :/

0|0
    0|0
  • eskiden ailece neredeyse her yeni oyuna giderdik ... şimdi uzun zamandır gitmedim... ama çok severim tiyatroyu

0|0
    0|0
  • özel veya devlet tiyatrosu fark etmez. seviyorum ama uzun zamandır kendimi ihmal ettiğim gibi , tiyatroyuda ihmal ettim sanırım:(

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim gidersem sıkılırım diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • tiyatroya bayılırım..sevmeyenlerede anlam veremiorum

0|0
    0|0
  • Tiyatro iyidir

0|0
    0|0
  • D Hiç biri

Bi türlü Sevemedim yaaa

0|0
    0|0
  • sevmem aslındaa

0|0
    0|0
  • ben ben ben :D

0|0
    0|0
  • tiyatroya gitmem

0|0
    0|0
  • severim.fakat yoğunluğumdan dolayı epeydir gidemiyorum.

0|0
    0|0
  • tiyatroyu sevmiyorum ya

uykumu getiriyor :D

0|0
    0|0
  • Sinema tercihimdir

0|0
    0|0
  • Severim ama yillardir gitmisligim yok.

0|0
    0|0
  • sevmiyorum sıkılıyorum

0|0
    0|0
    • Bazı oyunlar sıkıcı bir kalite eksiği var haklısın ..açaok iyi mişler yapılamlı bu alanda..

• Severim ama sinema kadar sık gitmem.

0|0
    1|0
  • İstanbul kent tiyatrosu

0|0
    0|0
  • İstanbul kent tiyatrosu.:):)

0|0
    0|0
  • Cok seviyorum tiyatroyu su anda egitim aliyorum tiyatro sayesinde ozguven geldi bana :)

0|1
    0|0
  • bir delinin hatıra defterine bile gitmemiş biriyim, seviyorum diyemem.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• tiyatro=kültür

0|1
    1|0
  • Seviyorum ama kafama göre pek oyun görmüyorum. Listeye bakıyorum, yarısı Osmanlı geyiği diğerleri de klasikleşmiş aşk oyunları. Pek bana göre değil. Pek gitmiyorum.

0|1
    0|0
  • Cevaplar ve insanların sanata bakış açısı... Daha bir çoğu gitmeyip de beğenmeyen,geri kalan çoğunluksa anlamaya çalışmayan kesimdir muhtemelen.Yazık.Sanatçıların verdiği emeğe,ortaya koydukları ruhlarına yazık.Ne yazık ki yine acınacak halimize gülen bizlere,ne yazık ki sanata verilen değere.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum..

0|1
    0|0
  • tiyatro sevmiyorum bana göre değil

1|0
    0|1
  • Tiyatro çok güzel dir sinema filan yanına yaklaşamaz

bambaşka bişi emeği alınterini canlı canlı izliyorsun

0|0
    0|0
  • Severim. Güzel oyun buldukça giderim.

0|0
    0|0
  • ben hep gitmek istedimde pahalı be arkadas öğrenci adamız gidecez şimdi oraya millet almıs arkadasını sevgilisi ben ortada tornavida gibi..

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu seviyorum ama burada senede 5-10 oyun ancak oynanıyor

0|0
    0|0
  • B: Barış Manço tiyatrosu

0|0
    0|0
  • Severim geçen sene gitmiştim en son :s

0|0
    0|0
  • En son Genco Erkal'ın ''Ben Bertolt Brecht'' oyununu izledim. Kaliteli oyunları olabildiğince kaçırmamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • tiyatroya 3 kere gittim oda taa ilkokulda okul götürmüştü çok sıkıcı bişey bence

0|0
    0|0
  • Küçükken annem yüzünden tiyatroya çok gittiğim için hiç sevmem tiyatroları.

1|0
    0|0
  • her hafta devlet tiyatrosuna giderim. sidikli kasabası en beğendiğim müzikaldi.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • severim lise yıllarında oynamıştıkta kültür merkezinde baya da izleyenimiz olmuştu..

0|0
    0|0
  • ewt sürekli takip ederim :)

0|0
    0|0
  • Bennnn bir kere iki bilet alıp tek gittim :D hala daha seviyorum D:

0|0
    0|0
  • 2 bira içince izlenebiliyor

0|0
    0|0
  • lise zamanında oynanan oyunlar haricinde hiç özel olarak gidip izlemedim

0|0
    0|0
  • Tiyatro güzelde anlayan olacak aslında toplu gidilmeli sosyal aktivite yapılmalı

0|0
    0|0
    • nasıl toplu..Sadace bir kitleyemi yapılmalı..

• Aslında aklı başında olmasada olur..Bu kültür insana çok şey katar aklım olmayana akıl da verir..hangi yönden söyledin bilmiyorum ama herkese açık bir alan

• yeni insanlar arkadaşlık dostluklara kapı olur maksadım

• Ben maalesef .ıçayım tiyatroya modundayım.Keşke daha erken dünyaya gelseydim de Metin Akpınar ve Zeki Alasya'nın tiyatrolarına gidebilseymişim.İşin felsefe boyutu olarak Zaten Full time oyuncuyum anasını satayım.Ama şey güzel : sen kelimeleri söylüyon onlar oynuyor doğaçlama.Adını bile bir "yaşa!" benden.Aslında gidip karı oynatsak daha eğlenceli olcak el çırpa çırpa.Pazartesi sendromu neler yazdırıyor insana :D

0|0
    0|1
  • severim ama sinema kadar sık gitmem

0|0
    0|0
  • Yunus Emre Kultur Merkezi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...