Müzik hakkında bilgisi olan var mı? Bir kaç sorum olacak?

Müzik hakkında bilgisi olan var mı? Bir kaç sorum olacak? genelde sesle ilgili

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sor bakalım belki elimizden bir şey gelir

0|1
    0|0
    • evde sesimi geliştirme güzelleştirme şansım var mı? şimdiden teşekkür ederim

• hm anladım ama yüklendikçe sesim açılıyor gibi geliyor ama haklısın zarar verebiliirim profesyonel yardım almaya çalışacağım teşekkür ederim :)

• rica ederim, İnşallah dilediğin gibi olur her şey :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Az buçuk yardımcı olabilirim.

0|1
    0|0
    • tamadır benim sorum şöyle sesimi evde kendim nasıl geliştirebilirim? evde kendi kendime şey yeptığıma göre tenör bir sesim var. diyafram nefesi aldığımda da aralıksız 45 saniye boyunca nefes verebiliyorum kısacası kendi kendime neler yapabilirim?

• Kontrtenor zaten en tizi. Soprano gibi söylemiş olursun ki bu çok az kişide bulunan bir yetenek.

• umarım geliştirebilirim dediğim gibi peslerim iyi ama tizleri kontrol edemiyorum hatta genelde bayan arkadaşlarla şarkı söylerken arkadaşlar bayan arkadaştan daha çok tize çıktığımı söylerler bide tizimin de tizi var o iyice kulak tırmalıyor :D :D

• Sor bana

0|1
    0|0
    • sesimi evde kendim nasıl geliştirebilirim? evde kendi kendime şey yeptığıma göre tenör bir sesim var. diyafram nefesi aldığımda da aralıksız 45 saniye boyunca nefes verebiliyorum kısacası kendi kendime neler yapabilirim?

• Müzik kursuna yazıl

• pek vaktim yok ama

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...