Ellie Goulding in Dont Need Body parcasina ufak bir remix edit yaptim dinlemek isteyenler var mı acaba?

Hizlica ufak bir remix yaptim ellie goulding nin parcasina dinlemek istermisiniz? ELLIE GOULDING DON'T NEED NOBODY REMIX
NOT: UNMIXED Halidir.

Güncellemeler:
Ellie Goulding in Dont Need Nobody parcasina ufak bir remix edit yaptim dinlemek isteyenler var mı acaba?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinleriz olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sarkinin orjinalini bilmiyom ama baydi build-up melodini begenmedim clap'ler gereksiz yuksek inceden bir reeverb atsan daha tatli durabilirmis vokal beat'in arkasinda kalmis breakdown kisimlarin da olmamis kizma gercekleri soylemek zorundayim 2. dropa giris hic olmamis bide 808 mi kullanmissin sanki bide yanlis secim

0|0
    0|0
    • SImdi yaptim vocali kistim clapler yuksek aynen hicbisey atmadim direkt looplari dayadim compress reverb eq vs. kulanmadim 5dk yaptim :D 808 degil yanlis analiz 707 kit :D eyvallah yorum icinde :D :D bitmis halini yollarim bir ara farkli remix yaparim saglam mesela deadmau5 seeya parcasini editlerim yarin onu dinlersin :D

• Ben 8 sene once tiestoyla basladigim icin o konudaki gorusumu degistirmem benim idolum tiestodur dinlemek nasip olmadi daha pryda'nin yeni albumu varsa parcan yolla dinleyim

• Varda parca proje olarak duruyo ciktisi yok :D

Yükleniyor...