Muhendislik nasil bir meslek?

Sizce muhendislik guzel bir meslek mi , bence en guzel meslek ve en asil meslek sizce nasil?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• güzel tabi ileride düzenli gelirin olur hele yurtdışında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir daha gelsem dünyaya yine mühendis olurdum. ama en asil meslek demek yanlış olur. Tamamen kişisel ilgi meselesi. herkesin ilgisi merakı farklıdır. meraklı ve sistematik düşünmeyi seven insanlar için iyi bir meslek.

0|0
    0|0
  • Okurken çok sıkıcıdır. Ben hiç sevemedim. Meslek olarak İnşaat Mühendisiyim, seviyorum tüm zorluğuna ve pisliğine rağmen.. Asil bir meslek yok bence. Asalet bir genel tutum meselesidir. Hiç bir meslek insanı asil yapmaz.

0|0
    0|0
  • asillik derken :) bence gerek yok gıda olabılır onun dısına kız ıcın asıllık bencce baska bolumlerde :)

0|0
    0|0
    • asil kiz oldugm icin iktidara giden butun yollar acik, kiz oldugum icin heryerde onumu aciyorlar cunku kizlarin muhendis oldugu cok nadir bir dunyada yasiyoruz. bunu staj yaptigim zamanlar iyice anladim butun erkekler mudurlere varincaya kadar el pence civan egildi onumde.

• kız oldugun ıcın butun meslkler acık merak etme yanı baska bolumlerde de acık sen kızlıgını kullanarak dıyorsun kı acık onum yanı kız olmam avantaj bence yanlıs dusunuyorsun

• en asil diye bişi yok.her işi güsel,layikiyle ypıosan asildir.ahlaklı,namuslu her iş düzgün ypılıp,kovalandıgı takdirde güzeldir.bu arada mühendisim,bi futbolculuk ya da gece klübü sahipliği kdr asilliğini göremedim ben daha,:)

0|0
    0|0
    • Bu ne muhendisi olduguna bagli ve nerede okuduguna, gercek muhendis icaat eder ve ortaya birsey atar.

• baba tarafı inşaat mühendisi kuzenlerim amcam bende ins mühendisi olmak istiyorum rezidans yapacağz bence çok güzel meslek

0|0
    0|0
  • çeşit çeşit mühendislik var, hangisini soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Güzel bir meslek Mühendis arkadaşlarım memnunlar genelde makine mühendisliği en iyisi ama :)

0|0
    0|0
    • bence en guzel endustri gibime geliyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilgisayar Mühendisliği cok rahat. Öğrenciykn bile asgariden fazla kazanıyorum. Staj sıkıntısı yok. Seneye de Erasmus için isvec e gideceğim belli oldu. Daha ne olsun ki..

0|0
    0|0
    • hmm nedir sizdeki bu yurtdisi meragi anlamadim

• Ydisi meraki degl. Türkiye de bilg Müh diye bisi yok da ondan. Memur gibi calismak icin okumuyorum bn. Tercih meselesi tabii.

• geleceği olan bir meslek

0|0
    0|0
  • bir kız için içinde bulunduğum için söylüyorum, Gıda ya da endüstri dışında çok yanlış bir tercih.Ben bizzat şahidim içine girince görürsün o asilliğide, yapma derim ben.

0|0
    0|0
    • SoranBir dakika önceasil kiz oldugm icin iktidara giden butun yollar acik, kiz oldugum icin heryerde onumu aciyorlar cunku kizlarin muhendis oldugu cok nadir bir dunyada yasiyoruz. bunu staj yaptigim zamanlar iyice anladim butun erkekler mudurlere varincaya kadar el pence civan egildi onumde.

Yükleniyor...