Siz hiç böyle bir liste yaptınız mı?

Bir arkadaşım için kitap ve film listesi yaptım. Peki sizler hiç böyle bir liste yaptınız mı?
Siz hiç böyle bir liste yaptınız mı ?

Dipnot: Tamamı okuduğum kitaplar ve izlediğim filmlerden oluşmaktadır ve yarısıdır...

1|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Okunacak kitaplar okunmuş kitaplar ve izlenilecek filmler listem var ve daha bir sürü ivir zivir liste (:

0|1
    0|0
    • Ben seni tanıdım bayan uykusuz.😊 Okunmuş kitapların listesine gerek yok zaten kütüphanede ancak diğerlerini alabilirim bir zahmet belki vardır okumadiklarim 😊😊

• Eig için teşekkürler (:

• Eig için rica ederim 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık 😆 ne uğraşmışsın ya 😆 inşallah kadir kıymet bilir 😆

0|1
    0|0
    • Kıymet bilinmesi söz konusu değil ya ayrıca sadece 1 saatimi aldı ki bana da lazımdı böyle bir liste iyi oldu ne var ne yok görmüş oldum bakarken 😀

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir ara ne kadar kitap bitirdiğimi ölçmek için kağıda hatırladıklarımı yazmıştım. Elliyi bulmuştu bundan dört yıl önceydi ve hatırlamadığım bir elli kitapta vardı muhakkak. Şimdi üzerine bir yüz kitap belkide daha fazlası eklenmiştir ama liste yapmıyorum, yapamıyorum aklımda kalmıyor bazılarının isimleri.
    Bir ara ne. kadar anime izlemişim onunda listesini yapmıştım ama kaybettim..
    Şimdi elimde iki liste var;
    İzlediğim lgbt filmeleri
    İzlemek istediğim lgbt filmleri

0|1
    0|0
  • Yaptığım oldu

0|1
    0|0
  • Yok ki söyle bir arkadaşımız:p

sözünün eri nede olsa o bir Fenerbahçeli:)

0|1
    0|0
  • Çok güzel ya arşiv geniş

0|1
    0|0
  • uzuunca bir film listesi yapmıştım, güya hepsini izleyecektim :D liste nerede bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bu listede forist camp benjamin buttum ben efsaneyim özgürlüğün rengi filmleri var mı?

Dip not:bilerek ingilizce isimleri böyle yazdım 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Hepsi var merak etmeyiniz ve ayrıca orada olmayan bir bu kadar daha film ve kitap var bayan çok bilmiş ama bilememiş 😂😂

• Hı hı kesin tutulur nutkum benim sen daha dirilişi izleyemedim demiyo muydun çıktığı zamanlar te allam ya ben iki kez izlemişim sen izlememişsin hala benle aşık atmaya calisiyosun 😂😂

• Mesele adamın atın karnında nasıl yattığını görmek mi hı? Bu mu idealin hayatın. Peki ya sevda neydi emekti özveriydi 😂😂😂😂😂😂 trajediye bağladım. Hem izledim hıh

• Masallah hayir liste yapmadim. Ama benimde sayisi fazladir

0|0
    0|0
  • Kitap listesinin ekran görüntüsünü aldım, helal et 🙈

0|1
    0|0
    • Helal olsun da baya bulanık yüklenmiş siteye umarım okuyabilirsin 😊

• Yalnız olmamak güzel bir şey 😊 benim acelem yoktur o konuda hiç hatta bazen annem arasındaki ayracı çıkartır da baştan bile başlarım ama severim öyle okumayı hoş oluyor bir konudan diğerine atlamak falan. Bazen de öyle bir anım oluyor ki bir hafta yüzlerine bile bakmıyorum 😕

• Bende aynıyım. Mesela üç gündür bir sayfa bile okumadım. Aklım hep kitapta ama elime alasım yok. Tuhaf bir ruh hali :/ oysa heycanlı yerde de kalmıştım. Bazi insanlara uyku yapıyormuş okumak, benim aksine uykum kaçıyor mesela :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...