Sizce karadelik/solucan deliği ile başka galaksiye gitmek mümkün müdür? Ve o galakside başka yaşam formu olabilir mi?

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Interstellar filmindeki gibi, neden olmasın? Ayrıca bence olabilir çünkü sayamayacağımız kadar galaksi var. bilmediklerimiz bildiklerimizin yanında hiç kalıyor ve bu açıdan çok cahiliz. Ama biz yaşıyorsak neden başka bir galakside de aynı durum geçerli olmasın ki?

0|1
    0|0
    • evet izledim onu fakat o karadeliğe girdikten sonra o kitaplik mevzusu çok karışık geldi
      bide hiç yaslanmadi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah nasip ederse gideriz

0|1
    0|0
  • Sonsuz bir evrende sadece biz olamayiz

0|1
    0|0
  • Mumkun gormuyorum

0|1
    0|0
  • Bu sadece teori bildiğim kadarıyla ama mantıksız değil :D

0|1
    0|0
  • Karadelikler muamma. Bilimin Şu an ki seviyesinde ışık hızını geçmenin tek mümkün yolu olarak görülen factor bu. Fakat çalışmalar ilerliyor ve ışıktan hızlı atom altı parçacıkları üzerinde çalışıyor. Elbette ki bundan 200 sene öncesinde bilimin Şu an ki seviyesinde bazı buluşları o dönemin insanlarına ya da bilimadamlarına gösterseydik bunun imkansız olduğunu söylerlerdi. Zaman ilerledikçe imkansız kavramı daralmaya başlıyor. İnanıyorum ki ilerki dönemlerde zamanda seyahat vs. pek çok buluş meydana gelecektir. Ama biz bunları görecek miyiz. İşte orası da muamma.

0|1
    0|0
  • Bence mumkun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karadeliğe giren hiç bir canlı geri dönmediği için belkide bizi başka zamanda başka bir mekana götüreceğini bilemiyoruz

#İçimdeÖyleGüzelsinki

0|1
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de :D

0|1
    0|0
  • Karadelik ile mümkün değil bence , sonuçta karadelikten geçebilecek yoğunlukta ve hızda bir araç non mümkün bizim için diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...