Hristiyanlar bilim düşmanı mı?

http://hristiyanlaryanitliyor.tr.gg/Hristiyan-Bilim-Adamlar%26%23305%3B.htm

Yazı hakkında ne düşünüyorsunuz acaba merak ettim

1|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Öyle olsalar teknoloji ve bilim bu kadar gelişmez, pc, mobil ve bilumum şeylerle tanışmamış olurduk.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden bilim düşmanı olsunlar ki Gregor Mendel bir rahipti ki kendisi genetiğin babasıdır...

0|1
    0|0
    • Bazı kişilere göre sözde bilim düşmanıymışız :)

• Hristiyanlar olmasa dünya daha güzel huzurlu bir yer olacakmış Mısırdaki El- Ezher üniversitesinin fetvası

• Hristiyan değilim ama Hristiyanlar hakkında o şekilde düşünmedim hiçbir zaman.

• değiller yok öyle bişey arkadaşım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hristiyanlık İnancı hakkında bilgiler yer almaktadır.
    UYARI. Sitedeki yazıları ticari amaç ile kullanmak yasaktır. Kişisel olarak faydalanabilir. Sitedeki tüm yazılar yabancı dillerden, yabancı dil bilen kişiler tarafından gönüllü olarak tercüme edilmektedir.

0|0
    0|0
    • Nolmuş yani? sıkıntı mı var? kurulamaz mı panikleyecek bir durum mu var acaba

• Bu soru'cuların ortak yanı aşırı korumacı laflarla savunmaya geçmek, sıkıntı mı var falan.. Hayırlı olsun demedim mi ben?

• Bu yazının hepsini okursam bilim adamı olurum.

0|1
    0|0
  • Günümüzde bilim iyi bir şey değil zaten.

0|0
    0|0
  • Yazıyı okumadan önce bir görş belirtmek istiyorum, eğer bilimin düşmanı olsalardı sosyal medyada en fazla mavi renk kullanılmasının sebebini onlar değil, müslümanlar bulurdu. ;)

0|0
    0|0
  • Normalda dinciler ve cahil din fanatikleri bilim düşmanıdır. Din çeşidi farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...