Değişik fallar bilenler var mı?

geçmişten günümüze gelen fallar,tılsımlar.. ya da ne bileyim şunu yapınca şu oluyormuş vs vs denilen şeyler :) ben kaşıkcı dede falını biliyorum mesela. onun gibi şeyler

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• fal olayı tamamen fiyasko onu geç de tılsım dediğin şeyden inanamayacağın kadar biliyorum. Ama Allah yasak kıldığı için asla denemedim bile denemeyi de düşünmüyorum. hasbel kader üye olduğum bir sitede yüzlerce böyle konu vardı ordan gördüm ben de.

0|0
    0|0
    • mesela nedir onlar örnek verir misin?

• ahaha yeni bilgi mi? söyliyim ozaman. fal dediğin şey konusunda kim ne derse yalandır. kimsenin bu tür şeyleri bilmesi mümkün değildir. Allah buna izin vermez. kimsenin gaybı görmesine izin vermez. bu yüzden falın istersen bin çeşidini dene hiçbiri sana gerçekleri söyleyemez. denemesi bedava...

• ha farklı bişey mi istiyorsun. bak sana tavsiye vereyim. Allah'ın Kahhar diye bir ismi var. bunu hergün yaklaşık 1 saat aralıksız Ya Kahhar şeklinde hafif sesli bir şekilde zikret. kısa zamanda ne kadar kalpsiz birine dönüşeceğini göreceksin. merhamet denen şey kalmayacak ve nefsine inanılmaz bir şekilde hakim olacaksın. sana zarar vermeye çalışanların nasıl birer birer kahrolduğunu göreceksin.. iki ucu keskin bıçak gibidir. yanlış şeyler için kullanırsan kahredeceği kişi sen olacaksın...

Erkekler Ne Diyor 5

• Fala inanma boşver. cıkar mı hiç öyle seyler.

0|0
    0|0
  • 404 Not Found ...

link

0|0
    0|0
  • Osho zen tarot

Klasik tarot

Katrina'nın aşk falı

Saat falı

Kredi kartı falı (bunu salladım )

0|0
    0|0
    • Katrina'nın aşk falı. ilk kez duydum nasılmış

• Kendine ait kartları var. 63 adet olan bu kartların üzerlerinde değişik resimler var ve hepsinin isimleri var.Örneğin deve,isfahan,ariman,bedes . Kendince dizilimi ver yorumlamaları var.Tarot benzeri birşey

• mesela beni öpen hatunun işi rast gidiyormuş sşfsfdsfsd

0|0
    0|0
  • haram günah yahu

0|0
    0|0
    • ben de bu yorum ne zaman gelecek diye bekliyordum ki geldi

• fazla bekletmediğime sevindim

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle tehlikeli şeylere bulaşma, sana bir musallat oldu mu kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Fal mı baktırıcan.. :)))

Gözlerime bakanın içini okuyorum dermişim :)))

0|0
    0|0
    • benim baktırdığım genelde klasık kahve falı :)

• 7 tane kaşıklara kumaş sarmakla yapılıyor. eğer dilek gerçek olursa o kaşıklar dışarı çıkıyormuş. ama tabi çok detay var daha

• Nasıl olur kaşıklar ordan çıkarsa dişimi kırarım :)))

• ilk dfa duydum nasıl br fal o ya kahve ve tarottan başka bşy blmm

0|0
    0|0
  • Kaşıkçı dede mi?

0|0
    0|0
    • evet. araştır istersen. değişik bişi

• Çok değişik bir şiy, kaşık yutunca süperzeka oluyomuşun.

• Bacım şeyine sokan kaçak göçmen vardı, o bile öttü.

Yükleniyor...