Türkiye mi Avrupa mı ?

Siz olsanız Türkiyedemi yaşamayı tercih ederdiniz, avrupadamı ve neden ?

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye..

bizim insanımızın sıcağı,terbiyesi,güvenilirliği çok özel çünkü.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Amerika,Fransa,İspanya,İtalya hatta litvanya :) insanlara daha çok önem veriyorlar dış devlette. bu sıraladıklarım görmek istediğim ülkeler. yaşamayı da isterim tabiki orada. örneğin bir litvanya da Türk lirası olarak 10 tl ile sınırsız ulaşım sağlıyorlar. ben kocaelide izmitten gebzeye(ilçe değiştirmek) gitmek için 5 tl para veriyorum arabaya. sen anla artık işte.

0|0
    0|0
  • Hep Türkiye, yine Türkiye.

1|0
    0|0
  • İkisine de imkanım var, Türkiyeyi tercih ediyorum, ama bir ayağım Avrupada, bir diğeri de Amerikada.

0|0
    0|0
  • avrupada havalar kötü soguk ortam güzel şartlar güzel

türkiye de ortam kısıtlı kişiler belli kalıplarda hava güzel dogası güzel yazın avrupa iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Türkiye yi dünyaya değişmem ama insanlarını değişirim <3

0|0
    0|0
  • Biz avusturyada yasiyoruzzz babama niyee geldin laan buraya diyomm !

simdi hava durumunu bir sögleyim sana -10 derece kar yagiyorr sonra heryer kapali disaridaa bir köpek dahi yookk !

saat 18 oldumu burda hayat bitiyorr gezicek yer falan kalmiyorr

0|0
    0|0
    • Aynen bende avrupadanim, ve Turkiye gibisi yok burda dedigin gibi hem hep soguk hem saat 6 oldumu herkez iceri giriyor heryer kapaniyor ..

• sen neredensin ?!

benim memleket AYDIN

• bende fransada yasiyorum 18 yasimda turkiye ye dondum ve askerligimi yaptim 4 yil yasadim ve fransaya geri dondum fransaya dondume pisman oldum turkiyede yasamak daha guzel

0|0
    0|0
  • Ne Avrupa,Ne Türkiye...Tek gerçek,United States Of America.

Neden mi?

Abim orda ve paranın...

0|0
    0|0
  • İstanbul dan başka yerde yaşayamam

0|0
    0|0
  • ülkemde yasamak isterdim avrupanin sadece adi cikmis.

0|0
    0|0
  • Mi bağımsızlığını ilan etsin , oraya yerleşcem !

0|0
    0|0
  • Avrupa da hiç yaşamadığım için her zaman Türkiye diyorum.

0|0
    0|0
  • Avrupada, işte.

0|0
    0|0
  • memleket gibisi yoktur

0|0
    0|0
  • para her ülkede istediğin gibi yaşatıyor seni nokta.

0|0
    0|0
  • ülkem güzel ülkem diyorum.

0|0
    0|0
  • Amerika.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İkisinin arasında gidip geliyor olmak isterdim şimdi yaptığım gibi :).Bir gerçek varki Türkiye çok güzel bir ülke ama biraz insanlarıyla zor anlaştığım dönemler oluyor.Türkiyede yaşamak için yırtıcı olacaksın atik olacaksın.Jilleti gibi olacaksın.Ben öyle değilim :).Ben durgun sessiz kimsenin hakkını yemeyi sevmeyen, adil olmayı seven, insanların arkasından konuşmayan , hiç bir insana art niyet beslemeyen, iyi niyetli olan, vermeyi çok seven bir insan Türkiyede ne kadar yaşabilirki suistimal edilmeden? Ben Türkiyeyi hırçın asi bir ülke olarak görüyorum ve bulunduğum diğer ülkeleri huzurlu ve sakin buluyorum.Arada bir ikiside lazım olduğu için arada gidip gelmeyi seviyorum.

1|1
    0|0
    • arada kendi reklamınıda yaptın:)

• Bende reklam yaptigini dusunmuyorum, cok guzel anlatmis bence yaptiysada yapsin sana ne zarari var ..

• Beni savunduğunuz için teşekkür ederim.

• Avrupa da yaşayan biri olarak Türkiye diyorum...

Ne ararsan var burda, ama daha çok kötü şeylerden bahsediyorum...

Türk milleti bi'ayrı ya...

0|1
    0|0
  • BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKEETİM :D

1|0
    0|0
  • avrupa da yaşamadım

bir fikrim yok

0|0
    0|0
    • Pek biseyde yok zaten :) Havalar hep soguk, saat 6 oldumu disarda insan goremezsin heryer kapanir cok standart bir yasamlari var. Turkiyede oyle degil insanlari guzel havasi guzel herseyi guzel iste :D

• Ne guzel iste, inan burda yasasan o herseyi beraber cikartmak icin turkiyeye tasinmak isterdin :)

• gel taşın bende oraya gidiyim bebeğim

• türkiyede yaşıyorum iyi böyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...