Kitaplığınızda kaç kitap var ve neye göre düzenlersiniz? hangi renk kitaplık?

Annemin kitapları dahil toplam 235 kitap var, aynı türleri kendi aralarında boy ve renklerine göre ayırıyorum.
Ahşap, beyaz renk

1|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saymadım.. Ama kitaplığımda olmayıp okuduğum bir çok kitap var..

Çok sık kitapları kullandığımdan (!) belli bir düzene koymuyorum.. Ama ciltler bir arada genelde.. zaten kitapların sürekli yer değiştiriyosa kitapların hakkını veriyorsun demektir..

Kitaplığın düzeninden çok kitaplara özen göstermek elzemdir.. Vesselam..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biri kahve biri krem iki kitaplık var. Kaç kitap olduğunu saymadim :/ Boylarına göre diziyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende takinti var mesela boyları aynı olan kitapları kalınlığa göre aynı rafa dizerim. Kalindan inceye doğru gider bir küçük bir büyük ya da bir kalın bir ince olmamalı.

1|0
    0|0
  • o kitaplara yazık ediyorsun. her kitap kendi yerini bilir. sıralanmayı ve kategorize edilmeyi sevmezler. Biblo gibi kullanılmaktan nefret ederler. Onlara yapmayın bunu.

0|0
    0|0
    • Simetrik hastalığım var bir büyük bir küçük olmaz...

• benim de var. bir kalın bir ince de olmaz. hatta genişlikleri bile tutmaz bazılarının. biri içerid kalır biri dışarıda. ben de deliriyorum ama, kitaplığım kapalı olunca gözüm görmüyor. çareyi böyle buldum ben.

• kitaplıkta milyor tane var 5 tanesini okudum sadece :D
    kategoriye göre dizili :D

1|0
    0|0
  • kitap biriktirmem okuduğumu başkalarına veririm. bir yerde duracağına başkalarınada o alıskanlıgı kazandırmaya calısırım.

1|0
    0|0
  • rengine göre değil konusuna ve boyutuna göre

1|0
    0|0
  • kıtaplıgım yok kanks

0|0
    0|0
  • http://dosya.web.tr/N2jo54

Okuduğum çoğu kitap yok burada.

0|0
    0|0
  • kitap okumuyorum

0|0
    0|0
  • saymadım bir sürü var

0|0
    0|0
  • ansiklopedi hastasıyım, rahat bir 8-10 çeit var, diğer kitapları saymıyorum felsefe cart curt.

0|0
    0|0
  • Okudugun kitaplar arasında seni çok etkileyen sende iz bırakan bir kitap var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 100 yoktur :D çoğu bilimsel kitaplar ve çizgiromanlar. üst raflar bilimsel olanlar alt raflar karışık. bizimkide ahşap, krem renkli

1|0
    0|0
  • Cok kitabin varmis harbiden 😃 50 tane ancak vardir bende😃

1|0
    0|0
  • Renk uzunluk boya göre ahşap/kırmızı renk.

0|0
    0|0
  • sevdiklerim ve değerli bulduklarım eskiden yeniye doğru üst üste dizili diğerleri kitaplıkta ama onlarda karışık.

0|0
    0|0
  • 50-60 tane var ders kitapları hariç boylarına göre dizerim. Ama çoğunlukla kindle kullanıyorum

0|0
    0|0
  • En son 250 saymıştım yarısı annemin kitaplığın rengi mor. :)

0|0
    0|0
  • kitapların boyuna göre düzenliyorum

0|0
    0|0
  • Kitap biriktirmiyorum genelde ben sadece en sevdiklerimi saklarım

0|0
    0|0
  • babamın 650 civarı kitabı var ayrı kitaplığı benim 554 kitabım için ve annemin 350 kitabı için kitaplıklarımız mevcut beyaz ve ahşap

1|0
    0|0
Yükleniyor...