Çok yakışıklı film oyuncusu gördüm ama böylesini ilk defa görüyorum abimiz dünyanın en yakışıklı erkeği değilmi sizce?

Henry Cavill
Yahu adam yunan tanrısı gibi kusur yok bu dünyadan olamaz ben erkek halimle ilk defa bir adamı böyle övüyorum. Sezarın hakkı sezara Allah icin ama dedim ya çok yakışıklı gördüm böylesi ilk defa görüyorum Al kıvancı burağı bratt piti topla carp yine bu adam etmez. Tarihin en yakışıklı oyuncusudur. Fakat karizmayla uzaktan yakından alakası yoktur odun oyuncudur Robert Downey Jr abisi karizması ve sempatilikte onu gecer ama yakışıklılık anlamında Tanrının en üst insan modeli diyorum sizcede öyle değil mi

0|1
6|2

En İyi Kız Görüşü

• The tudors ta izlemiştim. gerçekten allah sahibine bağışlasın yakışıklı adam. Kraldan daha çok dikkat çekiyor du.

0|0
    0|0
    • Yahu izlemeyen bilmiyor iste hemen önyargı ben genelde böyle ilk defa bir başlık acma gereği duydum ama resimlerde iyi oyunculuğu tırt 😄😄😄cok kabiliyetsiz kalas bir yapısı var the uncle filminde cok odun ama diyorum ya adam yakışıklı

• Millet bradçi ondan 😄 evet baya donuk duruyor oynarken. burak özçivit gibi.

En İyi Erkek Görüşü

• Brad baba varken bu kim awk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla Brad Pitt'in yüzde 2'si etmez. Fazla bebek suratlı. Sırf gözleri mavi diye ilah yaptın adamı sen de.

Robert Downey Jr abimizi severim. İyi bir oyuncu ve karizmatik bir adamdır kendisi. Lakin onun için de oouu vauuw diyemeyiz.

0|0
    0|0
    • Tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz Ya zaten karizma filan değildir odundur ama bu konuda ben tek değilim sözlükteki insanlarda aynı fikirde oyunculuğu kıttır hatta tırtır ama surda yalnışın var bebek suratlı değil be ablacım ne yaptın😄

• İşte o dediğin zor çok hayal kurmayın Mesela davi beckhamda cok yakışıklıydı vede karizmaydı 😀taaaki sesini duyana kadar o an karizma yerle bir Allah bir yerden verip bir yerden alıyor doğa kanunu bu. Hem yakışıklı hem karizma coj nadirdir robert downey jr bratt pitt johny dep bu iki kavramı taşıyanlardan ama burda ablatmak istediğim şey bu adam fazla yakışıklı tabi şuda bir gercek kerizma her zaman yakışıklılıktan daha etkilidir.

• brad pitt, johnny depp, eric dane derdim ben :D

• Begendim

0|0
    0|0
  • Evet cok fena bu adam

0|0
    0|0
  • Yarı tanrı bu zaten :)

0|0
    0|0
  • sen insandan bahsettiğine emin misin sffagsgaf

0|0
    0|0
    • Bu konuda yalnız değilim adamın sözlükteki yorumlarıda aynı benim gibi

• Bu mevzunun bu kadar abartılması içler acısı://

Erkekler Ne Diyor 1

• sen ne içtin gece gece bunun neresi yakışıklı? üstelik kıyasladığın kişilere bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...