Kadın egemen bir toplumda yaşıyor olsaydık, erkeklerin hali ne olurdu?

Kadınlar tarafından ezilirler miydi, yoksa bizler için her şey daha mı kolay olurdu?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadınlar her şeyi kafaya takıyor, detaycılar, kıskançlar, ezerlirdi erkekler büyük ihtimalle her şey başlarına kakılırdı, ben kadınları bazen anlayamıyorum gerçekten, erkek olacakmışım da yanlışlık mı olmuş ne :D

Genelde sonuç odaklı düşünürüm bende, alışveriş sevmem falan, bu yüzden dışlıyorlar beni :(

Bu kadar kötülüklerin olacağını da sanmıyorum dünyada, dünya birbirini yiyor belki daha kibar bir dünyada yaşıyor oluyor kadınlar yönetseydi.

0|0
    0|0
  • kadınlar çok hassas iyi kalpli yaradılışta varlıklar

size saygı duyar ,tecavüz etmez, taciz etmez, küfür etmez, kırmaz, ezmezdik..

0|0
    0|0
  • daha iyi olurdu gibi geliyor ama bilemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Bana erkek egemenliği işlemiyor, ben esıtlıkten yanayım.

0|0
    0|0
  • zaten öyle değil mi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen iyi olduğun zaman niye ezilesinki

0|0
    0|0
  • Erkekler nasılsa kadınlarda öyle olurdu . Ne ataerkil ne anaerkil herşey eşitlikte güzel olur .

0|0
    0|0
  • Biz erkekler için pek bir şey değişmezdi sanırım, bu devrin şartlarında. Kadınlar daha fazla yorulurdu. Erkekler de sübyancı olur çıkardı herhalde. Kötü olurdu, aşk olsun, eşitlik olsun.

0|0
    0|0
  • - Ne işin var lan bu saatte dışarda erkek halinle?!

+ Eöö, şey..

1|0
    0|0
  • şimdikinin tam tersi olurdu. erkekleri kadın kadınlarıda erkeklerin yerine koy öyle düşün.

0|0
    0|0
  • Bize tecavüz ederlerdi falan. Kadınlar egemen olsun. fddgdffsd

0|0
    0|0
Yükleniyor...