Bir kitap yazacak olsaydınız nasıl bir konuyu anlatırdınız?

İçerikte olay ne olurdu? Bana yazmam için konu önerebilecek olan var mı?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Mistik bir hikayeyi ele alırdım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazmayı çok istedim ama olmuyor hemen ilham gidiyor malesef diğer insanlar gibi ilham perilerim de pek sevmezler beni. O nedenle hiç doğru düzgün bir şeyler yazamadım. Kısa kısa sanki romandan alıntıymış gibi bir kaç satır yazdığım oluyor ama. Yazabilsem içerik kesinlikle ama kesinlikle serseri tipe değil de hak eden erkeğe aşık olan bir kadını anlatırdı. Bıktım artık yani gerçekten lütfen arkadaşlar. Geleceğin yazarlarına sesleniyorum, mutsuz son okuya okuya içimiz karardı bizlere de yazıklar olsun.😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bikeresinde boş çizgisiz deftere resimli hikaye yazmıştım.. çok beğenildi. bütün sınıf sırayla okumak için evine götürdü.. sonra edebiyat hocası aldı bidaha görmedim defteri. resmimde iyi olduğu için çizdiğim karakterleri her açıdan çizebiliyorum bununda etkisi büyüktü. 1 sayfa resim 1 sayfa yazı şeklinde yaptım. Teması kan gövdeyi götürüyor.. Karakterimiz geceleri ortaya çıkıyor çocukken ailesini katledenleri kılıçtan geçiriyordu. sincity gibi karakalem ve kırmızı boyayla hikayyeyi bititrmiştim.. onnumaraydı ama.. bazen yine yapsammı diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Polisiye veya psikolojik gerilim olurdu.

1|0
    0|0
  • Fantastik bir şey olurdu.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle diz üstü edebiyat olurdu 😂😂

1|0
    0|0
  • Seneryoyu Gelecekte yaşamak istediğim hayatı ele alıp ona ulaşırken önüme sürekli engeller koyar sonra bunları yenmek üzerine kurardım

1|0
    0|0
  • Yazıyorum 2011 den bu yana adı Sentenced türkçe karşılığı Mahkúm demek İngilterede Ceza hayatı yaşıyan Ömrünün yarısını En afilli ve sıradışı suçlarla Geçirmiş Fredrich Milano Adlı bir karakteri yaşatıyorum bakalım ne zaman biticek..

0|1
    0|0
    • Neden yabancı bir isim ve yabancı bir karakter seçtiğinizi sorabilir miyim?

• Algı yapım Onların Yaşam tarzına daha bir açık ve objektif düşünebilmemi sağlıyor biraz daha Sıradan Ve türk halkının bu yanına Değinecek olsaydım bir gerçeklik payı olması gerekecekti değineceğim her hangi bir konu İdarilerin yaralarına dokunabilir gençliğimi hapislerde çürütmek istemiyorum

• Fantastik

0|0
    0|0
  • yapay zeka ile insanın aşkı

1|0
    0|0
  • Kitap yazmak ne haddimize önce yazarlarımızı bilelim. Ha illa yazacak olursam çağımızın evrensel konularına değinirdim.

0|0
    0|0
  • İçinde aşk ve ihtiras bulunan bir roman yazmalisin. Sevgilisinden ayrılanlar duygusala bağlayıp kitapciya aşk kitabi almaya gidiyor :D Bu gelirle kendine güzel bir yat alabilirsin :P

0|0
    0|0
  • Romantizim

0|0
    0|0
  • Bir kadini hayatı der doğuştan ölümüne kadar
    Anlatırdım okul hayatı annelik hayatı yaşlılığı falan filan

0|0
    0|0
  • kadın cinayetleri... içeriğine de gerçek hikayeler ve kurgulanmş hikayeleri koyardım. ki ilerde yazablrm...

0|0
    0|0
  • Yetim bir çocuğu anlat.

0|0
    0|0
    • Konu güzel kurgu nasıl kurulabilir?

• Uzay ile alakalı olabilir veya bir bilimkurgu kitabı olabilir

0|0
    0|0
  • Gerçekmi değilmi anlaşılmayan, sanki geçmişe ait bir destan...

0|0
    0|0
  • Hayatımı anlatırdım iyi roman olur

0|0
    0|0
  • bir psikopatı

0|0
    0|0
  • ben olsam dünya tarihinde insanların değişien vicdanını sorgulardım bu konu üzerine çalışırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 erkek -kardeş gibi yakın arkadaşlar- aynı kıza habersizce aşık olurlar. Fakat ikisi de o kız olduğunu bilmez. Kızın duyguları ise kitabın en sonlatında yer aldığı için kızımız gizemli bir karakterdir. Yani buradaki başrollerin ikisi de erkek olurdu. Sonra ikisi de öğrenir kızların aynı olduğunu... Fakat biraz kavgadan sonra barışırlar. Ve kitap sonu: Kız zaten nişanlıdır fakat nişanlısı askerde olduğu için bu iki genç bunu öğrenememiştir önceden.
    Sonuç: O her zaman yazılan fakat kimse tarafından bulunmayan aşk yerine dostluk, kardeşlik kazanır.
    Bu arada wattpadde falan mı yayınlanacak kitap? Bir de ben yüzeysel bir konu geçtim iç olaylarını kendin ekleyerek müthiş bir şey haline getirebilirsin.
    Not: Belki kurguyu beğenmeyebilirsin ama ben su ve ekmek gibi ihtiyaç duyulan dostlukla ilgili fikir verdim. Sonuçta her şey aşk değil

1|0
    0|0
    • Çok haklısın dostluk çok iyi bir konu olabilir.. Öylesine karalayacaktım bir şeyler belki paylaşırımda belli olmaz..

• Umarım güzel bir şeyler ortaya çıkar. İleride bu konuyla kitap çıkarabilecek bil yazar olman dileğiyle...
      Böyle bir şey olsa seninle tanışmayı isterim

• Ben yazsaydım eğer aslında düşündüm de yazmayı ama uğraşmak istemedim. Ben kendi hayatıma benzeterek yazmak isterdim içinde komedi, korku, aksiyon, macera ne ararsan var. Bence sende karışık birşey yazmaya çalışırsan güzel olabilir ama sürekli farklı kişiler eklemen gerekecektir.

1|0
    0|0
  • Hayat dersimi anlatirdim.

1|0
    0|0
  • cinayet.

1|0
    0|0
  • Paronormal gerilim ve fantaziyle karisik

1|0
    0|0
  • Korku romanı sdfg

0|0
    0|0
  • Babasız bir kızı hayatta kalma çabalarını anlatırdım.

1|0
    0|0
  • Aşk hakkında kolay yazılır...

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarımı anlatırdım

0|0
    0|0
  • koru ve gizemli şeyler çok güzel

0|0
    0|0
  • henüz karar vermedim