Okuduğunuz kitaplardan size en ilginç gelen son neydi?

Vay be diyerek bitirdiğiniz kitabın adını ve sonunu söyleyebilir misiniz?

0|0
21|15

En İyi Erkek Görüşü

• Agatha Christie nin her kitabının sonu şaşırtır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Kuyucaklı Yusuf var yanlışlıkla Muazzez'i öldürüyordu. Hiç beklemiyordum o Muazzez'in anası yok mu anası tam şeytan onun yüzünden öyle oldu.

1|0
    0|0
  • Ne yapayim anne ! Kestiniz incir ağacını..

Necip Fazil Kisakurek / Bir adam yaratmak. Piyes diyip geçmeyin cok akıcı ve guzel bir kitap anlam derinliği cok fazla

1|0
    0|0
  • Emine şenlikoğlu-imamın manken kızı adlı kitapta imam olan babanın sonunda ölmediğini öğrenmem

2|0
    0|0
  • Ted Dekker - Oyun... Sonu; herşey bir oyunmuş meğer :)))

1|0
    0|0
  • Buyuk hevesle aldigim bir kitaptı. Mutlu son beklerken kadınla adam intihar etti. Cok sacma oldu vay be demedim tam tersi hayal kırıklığına uğradım.

0|0
    0|0
  • Yüzyıllık yalnızlık.

1|0
    0|0
  • "bacak aramdan yükselen şöhret" diye bir ünlünün günlüğü şeklinde bir kitap bitirdim en son. ünlünün kimliği gizli tabi bilinmiyor kim olduğu. o yollardan geçerek Şu an yalı sahibi olmuş kitabın sonunda bu yazıyordu

0|0
    0|0
  • Olum

0|0
    0|0
  • Karanlık fotoğraf güzel bitmişti aslında herşey unutulan ufak bir anının suçuydu ve bütün roman sadece 2 hafta sürüyordu :D

0|0
    0|0
  • Ucurtma avcısı, adam kardeşini yine Afganistan'da bırakıyor ve kendisi Amerika'ya dönüyor.

0|0
    0|0
  • Spoiler vermem 😉

0|0
    0|0
  • umutsuz vaka

0|0
    0|0
  • Mianın masturbasyon yaparken kalp krizi geçirerek ölmesi

0|0
    0|0
  • Katilin bahçıvan oluşu :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Tutku otobüsü john Steinbeck sonu yoktu asıl bu garip geldi

1|0
    0|0
  • adam kendi katili çıkmşıtı :D

0|0
    0|0
  • klon
    ama kitabın sonunu söylemem, prensip meselesi :D

0|0
    0|0
    • Yaratıcı fikirlere ihtiyacım var yaratıcı bir sona ihtiyacım var söylesen olmaz mı? :D

• ckss söylemem :D kitabı bitirince böyle başlangıç filmini izlemiş gibi bir değişik oluyorsun :)

• Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi

1|0
    0|0
  • Zalim cazibe

1|0
    0|0
  • Koku kitabı kesinlikle. Sonunda insanların o güzel koku yüzünden akla hayale gelmeyecek şeyler yapmaları inanılmazdı 😄

0|0
    0|0
  • Böğürtlen kışı kitabı bitirdiğimde çok şaşirmıstı.

1|0
    0|0
  • Sarah jio -Gündüzsefası
    Öldü sandıkları kadın bir parti gecesi gölün dibinde bile yetişebilen bir bitki olan gündüzsefasına tutunup iskelenin altında herkes kaybolana kadar beklemişti karanlık olduğu için kimse onu görememiş. O kadını arastıran genç bir kızın sevgilisi de o araştırdığı kadının oğlu çıkıyordu. (Anlatamadım ama oku kitap müthiiş)

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz- ben dondurma sevmem ki

0|0
    0|0
  • İki sevgiliden birinin hafızasını silip başka yere götürdüler. Ağlamıştım, komik..

0|0
    0|0
  • ferdydurke-witold gombrowicz

0|0
    0|0
  • Baya güzeldi. İki tane var

0|0
    0|0
  • Ucurtma avcisi

0|0
    0|0
  • Hacı murat - tolstoy tek başına kalan hacı muratin, düşmana karşı korkusuzca savastigi son sahne :((

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu Madonna. O kadar cok ağladım o kadar çok ağladım kii ayyyy Allah immmm

0|0
    0|0
  • ziyan hakan günday

0|0
    0|0
  • En önemli karakter ölmüştü 😐

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoğlu bukre canan tan piraye

0|0
    0|0
  • Kırmızı başlıklı kız