Gözler gerçekten kalbin aynası mıdır?

Gözler gerçekten kalbin aynası mıdır? Yalan söylemezler mi? Yoksa bu bir yanılgı mıdır?

0|0
28|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• Çok g*tüm sıkıştı misal..

Kendi yalanıma bile inandığımdan, bütün hücrelerim benimsiyor.

Olmuş gibi..

Ee? Tüküreyim gözüne..

3|3
    0|0
    • Aynen ya bende bir tek bana mı oluyor diyordum, mesela geç kaldığımda önce ben inanıyorum hikayeme sonra herkes inanıyor :D çok kötüymüşüm ben ya, üzüldüm şimdi :(

• kendi vücut diline cok hakimse eger bir kisi, karsidaki gözden falan anlamaz dogruy söylüyormu diye. Ben baska insanlarda cok denedim bu olayi. Bilerek gercek olmayan bisey söyledim hislerimle alakali ve bunu cok iyi basaran birinde anliyamiyorsun gercektende

0|1
    0|0
  • sen kendine yalan söyleyip o gözlerde olanı değil görmek istediğini görürsen o zaman yalan söylerler evet. ama olanı görebilecek cesaretin varsa hiç bir zaman yalan söylemezler

1|1
    0|0
  • bence öyleler

nefret ettiğin bir insana sevgi dolu gözlerle bakamazsın

yada tam tersi gözler mantığın aklın değilde kalbin hakimiyeti altında olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • artık insanların niyetini gözlerinden anlayamıyosun o kadar usta yalancı olmuşlarki gözlerinin içine bakarak yalan söyleyebiliyorlar

0|1
    0|0
  • Dilin güzelliği söz ile yüzün güzelliği göz ile belli olurmuş :-)) Gözler bazen istediklerini anlatamaz.. o duyguyu vermeezler.. yanılgıyıda çoğu zaman o gözlerde anlayamazsın :))

0|1
    0|1
  • yanılgı, gözle falan anlaşılmaz.Artık insanlar o kadar tuhaf ki, zamanla belli oluyor malesef gözler, sözler boş.

0|1
    0|0
  • tamamen gercektir bence. Bi insanin yalan söyledigini göz hareketlerinden anlayabilirsin mesela :)

0|1
    0|0
  • evet öyle...

0|1
    0|0
  • yalanı söyleyen öyle bir söylüyor ki

2|1
    0|0
  • insanların kişiliğini yansıttığını düşünürüm hep bakışların

0|1
    0|0
  • bende doğru birine baktığında ne hissettiğini gözünden anlıyorsun

0|1
    0|0
  • bu zamandakilerin yalanları öyle yalanlar ki, sırf karşıdaki çakmasın diye bu yalanı kendine bile gerçek diye yutturabiliyor...bin kere yemin etse kar etmiyor.

0|1
    0|0
  • bence öyledir

0|1
    0|0
  • insanların ne hissettiğni bile gözlerine bakarak anlayabilirsin bence ;)

0|1
    0|1
  • Benim bakışlarımda ne zaman üzüntülü ne zaman muzip bakışlar attığımı anlarlar :D

0|1
    0|0
  • Qué quieres mas ? :p

0|2
    0|0
  • kaşlar neyin aynası peki:D

0|1
    0|0
  • Yanılgı olduğunu düşünmüyorum,düşüncelerimiz anında bakışlarımıza yansıyor, evet aynasıdır.

0|1
    0|0
  • bu yüzden gözünün fotoğrafını mı koydun yani buraya bu mudur

0|1
    1|0
  • Bence dogrudur valla dudaklarinin gizledigini..gozler soyler el alem bosu bosuna dememis bu sozu valla:)))

0|0
    0|0
  • bu zamanda oda yalan bence

0|1
    0|0
  • Doğru bir bakışta ne hissettiğiniz anlayabilirsiniz karsınızdakinin üzgün mü kırgın mı seviyo mu

0|1
    0|0
  • tartışılır

0|1
    0|0
  • Zaman zaman yaniltiyorlar.

0|1
    0|0
  • Bence aynsıdır,yalan söylemez onlar

0|1
    0|0
  • Kalbin aynasıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yalan söyleyen kişi, yalan söylendiğinde göz bebeklerinin küçülme refleksini kontrol etmeyi öğrenmiş ise; değildir.

0|1
    0|0
  • Normalde evet ama farkındaysan normalde diyorum çünkü bunu bile aşan insanlar var adam yalan söylemeden önce kendisini ona inandırabiliyor, işte o zaman kaşından, gözünden anlayamazsın, çok iyi tanıdığın bir insan bile seni kandırabilir yeter ki içinde kandırabilecek potansiyel olsun, yani her zaman işe yaramaz. Sevgi konusunda da öyle senelerce birisine güvenirsin gözlerinden anlıyorum dersin ama bakarsın yalanmış.

0|1
    0|0
  • Gözler ve sözler aynı anda değerlendirilmeli bence... eğer ortada bir çelişiklik hissedilirse, herşey anlaşılır zaten :)

0|1
    0|0
  • yalan artık herşey yalan hani insanın güzelliği yüzüne yansırdı oda yalan

0|1
    0|0
  • vücud dilini istediği gibi yansıtacak derecede profesyonel insanlar var :)

0|1
    0|0
  • dogrudur bu söze katılıyorum

0|1
    0|0
  • AYNEN ...

SİYASETÇİLER BELKİ GÖZ YALANINI BECEREBİLİR.

AMA O DA BELKİ ...

0|1
    0|0
  • resimdeki göz iyiymiş

0|1
    0|0
  • tabiki, doğru söyleyen kızı anlarsın saflığını sezersin zaten

0|1
    0|0
  • Göz hareketleri vardır

beden dili

bunu bilirsen gözlerin yalan söylemeyeceğini anlarsın

kalbin aynası

0|1
    0|0
  • karsın dakinin profesiyonelligine baglı ama genelde aynalık bir durum var sanki

0|1
    0|0
  • Gözler asla yalan söylemez

0|1
    0|0
  • kalbin aynası beyindir

0|1
    0|0
  • gözlerinin içine bakmayı bilene..

0|1
    0|0
  • görmeyenleri ne yapıcaz?

0|1
    0|0
  • o değilde fotona bakıyorum senin göz kanlanmış biraz panpa

0|1
    0|0
  • Gözlerini bile eğitmiş insanlar tanıyorum .

0|1
    0|0
  • ne alaka körler napacak

0|1
    1|0
  • link

Sana Su ornegi veriyorum.

Adamin gozunu birak butun vucudunu karsidan 3 saat izle haci dersin.

ama bak :)

0|0
    0|0
  • aynen doğru yahu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...