Bae ve suudi arabistan?

Yadirgamayin ama bunca zaman birlesik arap emirlikleri ve suudi arabistani ayni sey saniyodum. Ikisi farkli farkli ulkelermis. dogru mu? 2 ulkedeki insanlara da arap mi deniyor. Biraz aydinlatir misiniz

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Suudi Arabistan'ın Komşusu..

1|0
    0|0
    • Birine arap birine suudi deniyormus. Uyruk olarak. Peki mesela bu ulkeler dost mu

• Olumsuz! Bu Konu Hakkında Bir Malumatım Yok Nitekim Araplarla İşim Olmaz! ;)

En İyi Kız Görüşü

• Balısı şimdi şöyle birşey varki irandakilere suriye de kilere de arap deniniyor arap olmak veya rus olmak veya türk olmak ülkede yaşamakla olmuyor zaten tüm insan ırkı araplardan yayılmıştır. Irkı kökeni olarak araptır ayrı bir devlet başlığı olunca ırkı degişmiyor. Nasıl türkmenler türk asıllıysalar Moldova lılar russa bahsettiklerinde araptır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birine suud deme sebebi kralarinin soy adindan dolayi 😂

1|0
    0|0
  • Doğru. Tek ortak noktaları insanlarının arap olması.

1|0
    0|0
    • Birine arap birine suudi deniyormus. Uyruk olarak. Peki mesela bu ulkeler dost mu

• onları kim ayırmış ki öyle? bu ülkeler tabii ki de dost.

• Aynı bokun laciverti.

1|0
    0|0
  • Farklı ülkeler ikiside. Arap yarım adasında yer alıyorlar. Petrol rezervi bakımından ikiside çok zengin

1|0
    0|0

• Araları son zamanda iyiydi diye biliyorum. Suudiilerin İran'la araları kötü. Yemen krizi nedeniyle

• Cok dert etmeyin bence cünkü bazı avrupalılar da bizi arap saniyor. böylesi cahillik de pes doģrusu. Beyaz arap mı olur :/

1|0
    0|0
    • :DdddBirine arap birine suudi deniyormus. Uyruk olarak. Peki mesela bu ulkeler dost mu

• Ticari ve askeri ortaklıkları var lakin menfaat iliskisi. can ciğer degiller. türkiye yunanistan gibi düşünün.

• Dini müslümananlık olsn iki komşu ülke

1|0
    0|0
  • Ikisi de arap. Suudi arabistanin baskenti riyad. Uae nin de abu dhabi

0|0
    0|0
  • valla ben de anı biliyordum :D
    güzel soru olmuş
    ayrıca bilmeyenlere ayzaym arapların aslı özü sarışın-kumral ve renkli gözlüdür yani çok kişi zenci bilir yanlıştır. araştırsınlar sallayıp duruyorlar

0|0
    0|0
  • Fas tan tut ırağa kadar hepsi arap

1|0
    0|0
    • Ciddi bisey soylesen de nedense sesli güldüm:D

• Neden güldün?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...