Hayat Devam Ediyor dizisi tuttu mu sizce?

Hayat Devam Ediyor hakkında hem iyi hem kötü yorumlar var. Sizce dizi tuttu mu? Devam eder mi?

Siz nasıl buldunuz Mahzuniun yeni dizisini?

0|0
31|19

En İyi Kız Görüşü

• Bence tuttu devam edecek.Kötü yorumlar yapılsın gündemde tutar diziyi aksine insanlar daha çok önelir diziyi izlemek için

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Sadece Ilk bölümünü izledim ve konusu hakkinda fikir sahibiyim ,Sinema filmlerinide izledim ama olaylara bakis acilarini tarafli buluyorum, sürekli bir dram, acitasyon, ve empoze gösterisi ..samimi bulmuyorum yönetmen olarak yorumlayis tarzini , Dizideki oyuncular mükemmel, Fikret kuskan en basta .. ama dizi öyküsü ve yayinlanma dönemi olarak olumsuz...

0|0
    0|0
  • Bende tutmadı çünki ben bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • mahsunun filmleri de güzel oluyo dizisi de güzeldir izlemedim ama

1|0
    0|0
  • tuttu galiba ama ferihayı izliyorum şu ann

0|0
    0|1
  • paaaatttladı gittiiiii :D

2|0
    0|0
  • sadece fragmanını izledim cok itici geldi mahsun kırmızıgülün filmleri güzel olmuyo . ferihayı izliyorum o saatte :)

0|0
    0|0
  • Mahsun film ve dizi sektöründe çok iyi, devam etmeli. Ülkenin gerçeklerini ortaya döküyor. Devam eder bu dizi..

1|0
    0|0
  • Başarılı bence ama abartı değil midir acaba yani ben bilmiyorum gercekten hala öyle olaylar yasanıyor mudur?

1|0
    0|0
  • Hayırrr hiç iyi değil...

0|0
    0|0
  • biz severiz böyle acıtasyon ..töre...bilmem neyi ..

tutar tutar...tuttururlar =)

0|0
    0|0
  • Bence cok güzel. Begendim. Hem sacma sapan bir film degil film gercekleri gösteriyor. Günümüzde hala böyle durumlar var. Herkeze tavsiye ederim izlemeyi.

0|0
    0|0
  • ben hiç izlemedm güzel ve basarılı bulmuyorum insanların vijdani duygularını suistimal edyorlar onlar da bugunkü çoğu dizi gbi

0|0
    0|0
  • seviyorum güzel dizi.. bir çocuk sevdim , feriha hepsi aynı gunde olunca reklamdan reklama zap yapıyoruz ıste :))

0|0
    0|0
  • tuttu bence tabiki güzel film :)

1|0
    0|0
  • ben izliyorum bence tuttu..

1|0
    0|0
  • Ben tuttum,

1|0
    0|0
  • tuttu))

0|0
    0|0
  • kesinlikle tuttu açık ara farkla birinci oluyormuş :))

0|0
    0|0
  • hiç tutmadııııııııııııııı :/

0|0
    0|0
  • Tutmalıı :))

0|0
    0|0
  • ben pek beğenmedim.çok ağır bence.tuttuğunuda düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence bu dizi tuttu dizi çook güzel doğu anadolunun sorunlarına değiniyor

0|0
    0|0
  • bende izlemiyorum,kime sorsam izlemiyor, bence de ağır ve abartılarak çekilen bir dizi..

0|0
    0|0
  • yavriiiii bölümünden sonra o da fıs dedi söndü , izlenmiyor mahsun abbeye selamlar.

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrr

0|0
    0|0
  • sevmedim ben diziyi.

0|0
    0|0
  • Feriha'nın karşısına koymasalar iydi.

0|0
    0|0
  • konuyu sevmedim. feriha yı izliyorum.

0|0
    0|1
  • Firihacıyım ben. Ama reytinglere bakarsak tuttu yani.

0|0
    0|1
  • tuttu tabisi hem ileriki bölümlerde angelina jolie oynucakmış dizyle ne alakaysa..:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• tv izlemem ben..

0|0
    0|0
  • bu mahsun ıyı ıs cıkarıyor

3|0
    0|0
  • İlk bölümünde reytinglerde 1.olmuş gerisini siz düşünün işte.

1|0
    0|0
  • mahsunun dizileri ve filmler nedense cok yapmacık geliyor.. karakterlere çalıştırdıgı/konusturdugu şiveler cok yapay duruyor. 1-2 de cekim tekniği ögrenmiş hareketli kameralarla herzaman aynı teknikleri kullanıyor

0|0
    0|0
  • Bence kötü bir dizi

0|0
    0|0
  • hiç baştan sona izlemedim..bir keresinde bir sahne gördüm iki kadın hararetle tartışıyor ama gereksiz yere kamera etrafında fır dönüyor dönüyor dönüyor allahım başım döndü..:) olacak iş degil efekt katmak için gereksiz kamera oyunları var...

0|0
    0|0
  • ilk 5 bölüm felan seyrettim iyidi, sonradan koptum gitti, şimdi ne yaapr ne eder bilmiyom, o zalım adam ölmeyecekti yaa :) kötü adamlar gerek dizilerde, gerçi dedikleriniz duyar gibiyim , o da çok kötüydü bee :)

0|0
    0|0
  • bir zamanlar bi sınıf dizisi vardı o da kaldırılmıştı.zaten iyi diziler izlenmez bu ülkede nerde antin kuntin dram varsa herkes onu izler

0|0
    0|0
  • bence ilk birkaç bölümü cok güzeldi fakat sonraları kötü olmaya başladı sarmadı hoşuma gitmiyor acıkçası

0|0
    0|0
  • Bence tutmadı, son yıllarda yapılan dizilere ve filmlere hiç gidesim gelmiyor.

0|0
    0|1
  • O gün firar olduğu için bakamıyorum ama mahzun bu işi biliyor kamera açıları müzikler enfes

0|0
    0|0
  • tutmaması gereken ama tutucak olan dizilerden biri işte :)

0|0
    0|0
  • çevirip çevirip her gün gösteriyorlar.

tutturmaya kararlılar demekki.

0|0
    0|0
  • bu mahsumun başka işi gücü yokmu adam cinnet geçirir bu adamın dizilerinden filmlerinden

0|0
    0|0
  • Fikret KUŞKAN...Tamam tam bir oyuncu ama dizi tutmadı...

0|0
    0|0
  • Diziler tutmasın.

0|0
    0|0
  • hala devam ediyorsa tutmuş demektir

0|0
    0|0
  • oyuncu kadrosu çok iyi tutar muhtemelen

0|0
    0|0
  • Bence tutar güzel film ben sevdim izlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...