Bir kitap okudum ve bütün hayatım değişti ya da beni çok etkiledi diyebileceğiniz kitap (lar) var mı?

Kitap adı/yazarı/kısaca konusu ya da kahramanı hakkında bir kaç satır bahseder misiniz?
Mesela benim en çok etkilendiğim kitaplar; Sefiller (Victor Hugo) ve kitabın ana kahramanı Jean Valjan, Dönüşüm (Franz Kafka) ve kitabın ana kahramanı Gregor Samsa, İki Şehrin Hikayesi (Charles Dickens) ve Londra ile Paris arasında gidip gelen bunun yanında asıl konusu Fransız İhtilali olan eser.

2|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kurk Mantolu Madonna narzimin cokusunu ilan eden bir kitaptir

0|1
    0|0
    • Garip ama aha bu sabah ne alakaysa aklımdan geçen kitap! Alayım okuyayım diyorum biara. Gerçekten merak ettiğim bir eser.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Simyacı, uzun zaman önce daha ortaokulda bir öğrenciyken, ne yapacağıma tam karar veremediğim bir zamanda karşıma çıkmıştı bir anda. Sonra bakış açım değişti gerçekten de... Uzun zaman geçmiş aradan... Tekrar okumanın vaktidir.

0|1
    0|0
    • Ben de okudum o kitabı. Sanırım 99 yılı olsa gerek. Beğendiğimi hatırlıyorum.

• Ahmet Şerif İzgören'in her kitabı beni değiştirdi. Herkese tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Ne tür kitaplar yazar kendileri?

• Kişisel gelişim diye geçiyor ama kendisi ben sosyal gelişimciyim diyor. Youtube'dan dayanıp 10-15 dakika videosunu izle kesin beğenirsin.

• Bakacağım. Kişisel gelişim (bazen) okumaktan keyif aldığım bir tür. Teşekkürler.

Yükleniyor...