Hayata tutunmak konulu öykü yarışması için yardım eder misiniz?

Evet konusu hayata tutunmak amacı da kadınların yaşadıklarına dikkat çekmek olan bir yarışmaya katılacağım.
yarışmanın amacı yaşamda karşısına çıkan tüm engelleri aşan, anne sevgi ve şevkati ile barış ortamı oluşturan kadınlarımızın yaşamlarından kesitler sunan bir öykü yazmak
şimdi bir taslak olarak nasıl bir konu yazayım
mesela tecavüze uğrayan ama bunu saklamak yerine ortaya çıkaran bir kadının öyküsü olsun mu?

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• toplumun cogunlugu daha bunu anlayacak kapasitede degil. onu gectim yazdiklarini anlayacak kapasitede degil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• söylediğin çok güncel bir konu olabilir ama mesela iş hayatında yaşadığı zorluklara rağmen çok aşarılı olan birini de yazabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Söylediğin olabilir. Tecavüzü konusunu gündemde konuyla ilgili bir çok haber olacağı için bir çok kişi düşünecektir...

Doğuda doğup ekonomik zorluklar neticesinde erken yaşta evlendirlimek istediği için ailesinden, yöresinden, töresinden kaçan bir kadının biyoğrafif olabilir..

Mutlu sonla bitmeli..

1|0
    0|0
  • Cezaevlerinde yatan mahküm kadınların deneyimlerinden yararlan.

1|0
    0|0
  • what :) git bakalım kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• psikopat_hatun diyorki şimdi çıkıyorum bu yorum burda dursun eve gelince düşündüğümü yazayım

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki kocasından dayak yiyip te hala boşanamayanlar kadınlar olabilir aile yıkılmasın diye boşanamıyorlar

• benim annem işte

• psikopat_hatun diyorki gerçekten mi :( çok üzüldüm canım yaa ayy böyle bişy söylememliydim :( inşallah annen mutluluğu en kısa zamnda bulur

Yükleniyor...