Başka milletten ya da başka bir dine mensup biriyle evlenirmisiniz ?

Başka milletten ya da başka bir dine mensup biriyle evlenir misiniz ?

yoksa zie ters gelen birşey midir bu ?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• evlenmezdim sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dini beni ilgilendirmez, eşim de olacak olsa bu konuda karışmam. Ama farklı milletten biri olur mu bilmiyorum, yetişme tarzı, aile yapısı,adetleri vs. vs. çok farklı olunca sorun çıkması muhtemeldir.

0|0
    0|0
  • tabii ki evlenirim. babam bana daha önce dedi ki, kızım ister rum olsun ister ermeni. etnik kökeni önemli değil veririm ben seni adam olsun yeter ki. çok mutlu oldum :) annem bizim dini mezhebimizden tercih etmemden yana. ne yazık ki bizim mezhebimizden insanlara nadiren rastlanıyor ve görücü usulü evlenmem başka din ve ırktan gayet de olabilir. sonuçta bizden de kötü insanlar çıkıyorken başkalarından da adam gibi adam çıkar.

0|0
    0|0
  • başka millet olması önemli olmaz ama başka dinden biriyle evlenmem.din ayrımı yaptığım için değil benim dinim buna izin vermediği için başka dinden biriyle evlenmem.

0|0
    0|0
  • evlenirim tabii.. ayırt etmek olmaz

0|0
    0|0
  • Millet olabilr ama başka dini kesinlikle istemem!

0|0
    0|0
  • Evlenebilirim engel değiller.

0|0
    0|0
  • millet bilmiyorum, din zor..

0|0
    0|0
  • Evlenirim tabi.Benim dinime müdahale etmedikten sonra ne önemi var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evlenirim

hatta onu müslüman bile yaparım

İslamın ne kadar güzel bir din olduğunu anlatırım.

kuran öğretirim

sureleri

namazı

herşeyi öğrenir.

1|0
    0|0
  • Evlenirim zaten etrafta %90 sahte müslüman var yani karşımdaki insansa sorun olmaz...

0|0
    0|0
  • gayet tabi yeter ki iyi ingilizce bilsin

0|0
    0|0
  • Hatta başka bir milletten ve inançtan birinin olmasından memnun olurum derdimde, ırkçılığa girmiş olur. Evlenirken ırk ve inanç ayrımı yapmam.

0|0
    0|0
  • Türk asıllıyım, Amerika'da doğdum, dünyanın farklı yerlerinde görevler yaptım/yapıyorum.. Benim için "başka millet" kim olabilir diye düşünüyorum.. Tam olarak cevabı yok. Bu sebeple milliyeti önemli değil ama dini İslam olmalı.

0|0
    0|0
  • Başka milletden olabilir tabiki ama başka dinden olmaz. Ben dindarım Allah indinde tek din İslam olduğuna göre hanımımda müslüman olmalı.

0|0
    0|0
  • aşk bu

0|0
    0|0
  • insan oldugu sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • koşa koşa

0|0
    0|0
  • Kısmet engel değil onlar.