Çizimimi geliştirebilmem için herhangi bir şey?

Çizimimi geliştirebilmem için faydalanabilceğim bildiğiniz bir site var mı ya da herhangi bir öneriniz var mı😊

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Elinden kalem düşmesin. Gördüğün aklına gelen her şeyi çiz. İmgesel hafızanı geliştirmek istiyorsan eğer, her günün sonunda, o gün ne yaşadıysan, nerelerde gezdiysen, aklına gün içinde gezdiğin, gördüğün şeyleri getir ve hafızandan çizmeye çalış. Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları bir noktaya kadar seni geliştirir eğer istikrarlı olursan. Her gün anatomi çalışman gerekli. Özellikle Pinterest üzerinden sağlam kaynaklar bulabilirsin referans ararken. 10 yıldır geleneksel yöntemle (Elde) ve dijital ortamda çiziyorum. Boş geçen her dakika aleyhine işler ve uzaklaşırsın.
    Kendine program oluştur. Haftanın 4 günü insan ve hayvan anatomisi, 3 günü imgesel tasarım gibi. Çok daha verimli kullanmış olursun elini ve enerjini.
    Sormak istediğin özellikle bir şey olursa seve seve cevaplarım.
    Kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim uygulamaya calisicam sorum olursa sorarim 😊

En İyi Kız Görüşü

• :D bilmiyorum ama youtube den güzel videolar var ordan bakıp çizerdim yani eskiye göre daha iyiyim diyebilirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben makine teknik ressamıyım. Çizim işi pratik ve teknik isteyen işdir. Bol bol pratik yap. Çizim yetenek işidir. Hiç bir site yeteneğini geliştirmez pratik pratik pratik. ...

1|0
    0|0
  • Bakarak çizmek yeteneği geliştiriyor diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • Ben çokça portre çizerek geliştirdim sen de çiz :)

1|0
    0|0
  • Resim kursları...

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • izlemekle olur mu ki kursa neyin git

0|0
    0|0
  • Beni çizebülür müsün? :o