"icimde kaldi" dediginiz neler var?

Evet arkadaslar cok isteyipte alamadiginiz veya cok isteyipte olmayan gerceklesmeyen bisey olabilir...

veya tam tersi olmasini istemediginiz birsey olupta iciniyde derin bir yara birakan bisey oldumu?

...Mesela benim dügünüm cok güzeldi belki gelinligimde cok güzeldi ama hepsi icimde kaldi özellikle gelinligim keske baska model olsaymis... bu en cok icimde kalans sey.

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu yaşımda bir kızı sevdim*helalim olarak sevdim obunu bilmeden söyleseydimde içmde klamasydı ben söylemeyince kızı başkaları kaptı söyleseydim be link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • İddaada 20.000 lira tutturdum ardından gidip tüm parayı yine bu gün Khimki Fenerbahçe maçına bastım haydan geldi huya gitti :) Çok içimde kaldı yerleşti resmen :)

0|0
    0|0
  • Küçükken kaşık yutmuştum sanırım içimde kaldı :)

0|1
    0|0
  • hep bir sevgilim,kız arkadşım olmasını,onun el ele tutuşup sahilde gezmeyi,birşeyler paylaşmayı,onun gözlerinin içine bakmayı isterdim..kötü niyet,cinsellik açısından inanın..içimde kaldı..yaş 32 oldu..öyle ki bu duyguyu tatmadan ölmek istemiyorum...

0|0
    0|0
    • düzeltme : "kötü niyet,cinsellik açısından değil inanın" yazacaktım..özür dilerim..yanlış yazmışım..:(

• Bir keresinde lavaboya çıkamadım

0|0
    0|0
  • Geçen yılbaşı milli piayngo bana çıkmadı ya, çok fena koydu. :(

0|0
    0|0
  • benimde bir kankam varrdii asik olmustum ama hic söglemedimm ! keske sögleseydim dedimm !

icimde kaldi harbiden !

0|0
    0|0
  • Günaydın :) var tabi ama her şeyde vardır bir hayır diyorum kendimi teselli ediyorum ama bazende yeterince çapalamatığımı düşünüyorum kendi kendi hayıflanıyorum daha iyisi olabilir diye

0|0
    0|0
  • çocukken hiç bisikletim olmamıştı :) hala da yok ama :)))

0|0
    0|0
  • Dön diyemedim ya la .

0|0
    0|0
  • Bir sevdiğim vardı benim olacaktı söz vermişti...

0|0
    0|0
  • geçenlerde kakamı yapamamışyım 3 gün içimde kaldı bu sabah kurtuldum ondan çok mutluyum <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...