En son hangi kitabı okudunuz?

Konusunu da yazarsanız mükemmel olur. Böylelikle kitap arayan -ben dahil- herkesin aklında da bir fikir oluşur. :)

1|1
25|35

En İyi Erkek Görüşü

• zar adam - bir psikoloğun bir gece kitabın altındaki zar 5 ise aşağı komşuma tecavüz edeceğim diye başlayıp daha sonra adamın bütün kararlarını zara bırakmasını anlatıyor. güzel kitap ikinciside var. şu anda jhon steinbeck fareler ve insanları okuyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böğürtlen kışı - Sarah jio 1933 yılında Amerika’nın Seattle şehrinde olağanın dışında olarak Mayıs ayında kar yağar. Üç yaşındaki oğlu ile huzurlu bir hayat süren Vera’nın en büyük acısı gün içinde oğlunu bırakarak işe gitmektir. Yine her sabah olduğu gibi oğlunu öperek işe gider. Fakat eve geri döndüğünde oğlu ortada yoktur. En sevdiği oyuncak ayısı da karların içindedir. Hayatını oğluna adayan kadın için bir anlamda hayat sona ermiştir.

Yıllar ileri sarar ve 80 yıl sonrasına 2013 yılına gelir. 80 yıl sonra yine Mayıs ayında kar yağar. Gazeteci olan Claire de bu olayı haber yapmak ister ve geçmişi araştırırken 80 yıl önce yaşanan kayıp olayını farkeder. Evlat kaybetme acısını bilen Claire bu olayı daha derinlemesine araştırmak ister ve olayın derinliklerine girmeye başlar. Fakat araştırması onu geçmişi ile güzleşmeye ve gizemleri ortaya çıkartmaya başlar. Vera ile kendisi aslında pek farklı değillerdir...

- Al sana konusu kitabın arka kapağında yazanlar ben beğendim okunmaya değer..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Büyük sıkıntı Türklük aleyhine faaliyetlerini, Türk kisvesine girip yürütenlerden doğdu. Sıkıntı devam etmektedir.

https://pbs.twimg.com/media/CYm18eXWcAAGWnO.jpg

1|0
    0|0
  • Operasyon. Türkiye de oluşturulan Karar Odası ve 1912 den sonra ülkeyi yönetmeye çalışanları anlatıyor

0|0
    0|0
  • Temellerin Duruşması (Ahmet Kabaklı)

Anlatımı biraz ağırdı yarıda bıraktım şimdilik bir ara devam edeceğim:/

Niyetim Aytunç Altındalın kitaplarına başlamak

0|0
    0|0
  • Lafontenden masallar

0|0
    0|0
  • Hayvan çiftliği kanks

0|0
    0|0
  • Elif Şafak - Baba ve Pi* okumuştum en son. Gayet güzel bir kitap. Okuyanlar bilir. Okumayanlarada tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Adolf hitler-kavgam

Pfd kitap okumasını sevenlere arşiv:

http://www.twitlonger.com/show/n_1smqg67

0|0
    0|0
  • Çift kitap okudum birisi Felsefenin Tesellisi - Alain De Botton (deneme kişisel gelişim), diğeri Aksaray'da İnecek Var - Ergün Poyraz (siyaset) (daha doğrusu tayyibin pisliklerini belgeleriyle sunan bir kitap)

0|0
    0|0
  • "Türk müsünüz"

0|0
    0|0
  • Beyaz Geceler - Dostoyevski

0|0
    0|0
  • Hatırlmaıyorum

0|0
    0|0
  • İki şehrin hikayesi okumanı tavsiye ederim 1789 fransız ihtilali ile soylular ile halk arasında geçen olaylar ele alınmıştır 1800 de Avrupa'nın başına gelenler günümüzde Ortadoğu'nun başına gelmekte buda büyük bir acıdır.

0|0
    0|0
  • unuttum çok oldu :/

0|0
    0|0
  • Sherlock master mind.
    Konusu ise bilirsiniz iste sherlock 😂

0|0
    0|0
  • Franz kafka milenaya mektuplar eğer tavsiye ise kişisel bunalım oğuz Atay cinayet ahmet ümit akılcı ise montagine denemeleri

0|0
    0|0
  • Sri Nisargadatta Maharaj - Ben O'yum

0|0
    0|0
  • Venedik'te Bir Yahudi...

Şimdi elimde Karamazov Kardeşler var...

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı devam ediyorum...

0|0
    0|0
  • dijital kale

0|0
    0|0
  • sayın merhum prof necmettin erbakanın " Davam " kitabını okumuşdum

0|0
    0|0
  • Şahika - A. J. Cronin

0|0
    0|0
  • Bir dogus 😊

0|0
    0|0
  • Cin ali

0|0
    0|0
  • Tolstoy-İnsan Ne İle Yaşara

0|0
    0|0
  • senden önce ben

0|0
    0|0
  • Yeni başlangıçlar mevsimi

0|0
    0|0
  • dülger balığının ölümü

0|0
    0|0
  • dadaist manifesto

0|0
    0|0
  • s. kt. ret okumaktayım

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 24

• Veronika ölmek istiyor-Depresyona giren bir kızın tekrar yaşama isteği kazanmasını anlatan psikolojik bir kitap.

0|0
    0|0
  • Akilah - Fi okuyorum şu anda.
    Altın oran (fi) hayranı bir psikiyatr ve çevresinde gelişen olaylar.. çekici bir kitap. popüler kültüre eleştiriler, bu camiadakilere oldukça keskin yergiler de var içinde.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonnayı aldım 2 sayfa okudum devam etmedim :D hiç içimden gelmiyo bu ara :/

0|0
    0|0
  • fısıltı

0|0
    0|0
  • keyifle normal kitaplar okuyamıyorum okul kitaplarını okuya biliyorum anca :( yazın bol bol acısını çıkarcam bu durumun -.-

0|0
    0|0
  • Felsefenin kısa tarihi tavsiye ederim cok eeglenceli ve akıcı bir anlatımı var

0|0
    0|0
  • Sıram geldi diye bir kitap

0|0
    0|0
  • george orwell-hayvan çiftliği
    house on mango

0|0
    0|0
  • h g wells - the island of dr. moreau

0|0
    0|0
  • Kpss 2016 ölçme

0|0
    0|0
  • Nazan bekiroğlu- mimoza sürgünü

0|0
    0|0
  • Milenaya mektuplar. yarısındayım daha bıtıremedım.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • Daha yeni baslicam kafes ti adi galiba

0|0
    0|0
  • Kutsal Meclis- Ted Dekker, güzel bir gerilim romanı

0|0
    0|0
  • ideolocya örgüsü necip fazil hala okumaktayım

1|0
    0|0
  • kan kırmızı biaz aksiyon bolca şehvet

0|0
    0|0
  • Yavuz bahadiroglu -kayıtdışı tarihimiz

0|0
    0|0
  • Labirent ölümcül kaçış

0|0
    0|0
  • Delifisek

0|0
    0|0
  • Moll Flanders

0|0
    0|0
  • Bulfinch mitolojileri, gerçi hala okuyorum ama

0|0
    0|0
  • 4N 1K

0|0
    0|0
  • Dedektif kurujafa serisi cok güzel ya. Komedi macera aksiyon biraz da korku gerilim hersey var

0|0
    0|0
Yükleniyor...