Kendinizi geliştiren biri misiniz?

Kendinizi geliştiren biri misiniz hangi alanlarda kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz?

1|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Isimiz bu :)

1|0
    0|0
  • Evet coook severim 😊 hem düsünce yapısı hem zeka seviyesi hemde fiziksel olarak uğraşlarım var 😄 kendime en ufak bişey katmadığım günleri boşa yaşamış gibi hissediyorum 😕 bu öğrenme kendimi geliştirme isteğim sanırım mükemmeliyetçilik özelliğimden geliyor. Her ne kadar başıma dert olsada faydası daha fazla gibi 😊

1|0
    0|0
  • Hizli okuma, yazilim, yakin savunma ve hizli surus tekniklerinde iyiyim. Birde silahta baya iyiyimdir.

2|0
    0|0
  • Yalan yanlış olmadıktan sonra öğrenmek ve kendini geliştirmek her alanda önemlidir.

1|0
    0|0
  • Mümkün mertebe uğraşıyorum.
    Kitaplar, edebiyat, resim, müzik, sinema ve yakında da dil düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Spor alaninda olsun. okul ders konusunda olsun. film oyun olsun. her konuda gelişime acigim :)

1|0
    0|0
  • Elbette durduğum gün öldüğüm gündür devam

1|0
    0|0
  • sadece baskette

1|0
    0|0
  • Zamanında öyleydim. Artık ona da üşeniyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır kanks

0|0
    0|0
  • sen iyi insani gorur onlan yasamaya karar verirsin cunku bu firsati kacirmak istemiyordun

0|0
    0|0
    • Anlamadım

• sevmen gerekiyor cunku neden sevmiyorsun sen dort dortluk insanmisinki sevmiyon

• Ben kötüleri kimse sevmez dedim sen yanlış mı okuyorsun yoksa kötüleri mi bana savunuyorsun ya anlamadım ki amacın ne konu nerden nereye taşındı ya

Kızlar Ne Diyor 6

• Vücut geliştirmeye başladım bu beni çok mutlu ediyor onun dışında psikoloji ilgi alanım

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişimi seviyorum ve destekliyorum. Şansıma çok geniş bir ilgi alanım var. Edebiyatı , müziği , sinemayı , tiyatroyu vs çoğu alanı seviyorum ve çoğunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Her alanda.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Sinema ve kitap konusunda

1|0
    0|0
  • hayır