Kısa film çekmek istiyorum, öneri verebilecek olan var mı?

Bir kısa film çekmek istiyorum. aslında bu kısa filmin sadece yazdığım şeylere birer bakış, görüntü olmasını istiyorum sadece.

Nasıl hissettiğim hakkında, insanların hissettikleri hakkında. Evet, bana fikir veya öneri verebilecek olan var mı? daha önce bir kısa film çektiniz mi? teşekkür ederim.

Güncellemeler:
link bunu çok beğendim , peki ya siz? :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benimle irtibata geç. Kısa film çektim amatör olarak. Montaj yazılımları ve bilgisayarı için sana destekte bulunabilirim. Kısa film çekmek için güzel birde kamerann olması gerekiyor. Güzel bir kameranın yanındaki en büyük silah Final Cut Studiyor'dur. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben kısa film çektim daha önce hatta kendi filmim dışında oyunculuk yaptığım kısa filmde oldu senaryosunuzu yazdığımda oldu neyse gelgelelim mevzuya nasıl hissettiğin hakkında demişsin hissetiğini öncelikle filmde başından geçen olayı kısaca anlatarak verebilirsin mesela sevgilinle buluşucaksın ama yolda giderken başka bir kızla görüyorsun onu ve buna üzülüyorsun bunun gibi eğer istersen başka örneklerde verebilirim.

1|0
    0|0
    • evet lütfen başka örneklerde verebilirseniz bana yardımcı olmuş olursunuz :) teşekkürler şimdiden.

• peki başka örnek yani başka örnek derken daha vurucu bişeymi yoksa daha normal sıradan bişeymi şimdi mesela sınava girdin ve sınavdan geçemedin o anki sinirinle hocam neden bu notu verdiniz gibi bir tartışma olur ve sonra listeye tekrar baktığında anlarsınki baktığın düşük not listede isminin bir altında olan arkadaşınmış onun notunu kendi notun sanmışın ve sonra gider hocandan özür dilersin bunun dışında

vurucu düşündürücü bişey istiyorsan önce ufak ve standart şeylerden başlmanı öneririm.

• Pastel diye bi kısa film var arkadaşların cektiği aynısı çekebilirsin. Çekebileceğin en kolay kısa filmdir. Link veremiyorum seviyem yetmiyo :) ama youtube dan pastel kısa film yaz 2. sırada cumhuriyet üni. yazıyo.

1|0
    0|0
  • bende cekmek ıstıorum ya sende benm gbıısın ben önce öz bır hıkaye masala bnzer bıse hzırlıcam roman tarzında sonra dusunurum artık (: senın konun neyle ılgılı

1|0
    0|0
  • İlk deneyimin olucaksa Öğrenciliği ele alacak bir konuda yapabilirsin bence.

1|0
    0|0
  • resimdeki beyaz bereli arkadaşım radyo tv okuyor kısa filminde beni oynattı sağolsun. Bu işlerde başkasından değilde kendi yapıcılığını koymalısın bence. böyle böyle gelişebilirsin

1|0
    0|0
  • Memleketten çek her zaman tutar kimse izlemese kasaban izlese yeter :)

Bakınız

link

link

0|0
    0|0
  • Senin ilgini çeken bir onu olmalı.Severek , sıkılmadan araştırabileceğin bir konu.

1|0
    0|0
  • Çirkin bir kadının 1 gününü isterdim çekmeyi

1|0
    0|0
    • bunu ilgi çekici buldum. peki neden ?

• Çünkü çirkin bir erkeğim..ve neler yaşdığımızı herkesin bilmesini isterim..Neden kadın diyecek olursan erkek sinemada ilgi çekmez

• bir insanın kendisine "çirkinim" demesinin, daha da önemlisi bunu kabul etmesinin çok zor bir durum olduğunu biliyorum. ama lütfen bırakalım kusur aramayı, güzelliklerimizle mutlu olmaya çalışalım artık.

• konulu mu konusuz mu?

0|0
    0|0
  • Önce interrail yap, daha sonra da Nutella'yı çok sevdiğini falan söyle. Bunları yapmazsan olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beni cekkk... beni cekk beni cek beni cekkkkkkkkk :D:D

0|0
    1|0
Yükleniyor...