Film tavsiye eder misiniz?

Tavsiye edeceğiniz güzel film var mı? , izlediğiniz ve mutlaka izle diyeceğiniz yabancı film tavsiye eder misiniz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• kader ajanları

0|1
    0|0
    • oyle bir film yok... ltf orjinal adi ile yazalim... burda turkce isimler filmi tr ye getiren firmalar tarafindan uydurulmaktadir

• aaayyyyyyyyyyy yoksa sen de tr dublajli seyredenlerdenmisin altyazi okuyamayanlardan?

• @yellowflower turkce dublaj izlemem ben oyuncunun kendi sesi olucak yani alt yazili izliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Ghajini
    Fanaa
    My name is khan..

0|0
    0|0
    • Bunlar Bolywood filmi mi? My name is khan ı izledim biraz sıkıcı geldi bana...

• Deja vu, predestination

0|1
    0|0
  • Yabanci dizi olsa?

0|1
    0|0
    • olur , hangisi Game of thorones olmasın da :-)

• Evet. Dizimag sitesunden.
      İkusi da saglam diziler. Vaktine deger

• teşekkür ederim , sizi de benim gibi uyku tutmadı galiba :-)

Erkekler Ne Diyor 7

• 12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim arkadaşım :-)
      bu kadar filmi Altı ayda seyrederim herhalde...

• onlar hangileri? Got deme de

• vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi) welcome to sweden, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits, the strain, shameless

• Spirited away bunu izleyip pişman olan yok miyazaki nin başyapıtlarından her karesi el çizimi bunu bilerek izle ve çok eski bir yapıt

cdn.tradyouth.org/.../spirited_away_.jpg

0|0
    0|0
  • Kaplan kapanı.

0|0
    0|0
  • the truman show

0|0
    0|0
  • Kız Kardeşim Mommo...
    Çarpıcı bir dram...
    Yerli yapım...