Kapat

Otobüste kitap okuyabilmek; bunu başarabiliyor musunuz?

otobüs veya metrobüs farketmez. ne derece yapabiliyorsunuz ? denemeleriniz oldu mu ?

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

• evet okuyorum. ve 45 dk evden okula gidene kadar sınava otobüste çalışırım genelde :D

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 22

• Aşağı yukarı hergün okuyorum.

0|0
    0|0
  • uzun süren yolculuklarda evet

0|1
    0|0
  • Otobüs ve metrobüs okumak için size zaman tanıyan alanlardır zaten.Çok sık denerim başarısız olduğum görülmemiştir :)

1|0
    0|0
  • Başaranı alkışlıyorum, beceriksizliğimi sarsılmayan taşıtlarda gideriyorum.

0|0
    0|0
  • hergün kampüse gidip geliyorum toplasan 5 kere oturmuşumdur. sürekli basamaktayım kapı açılınca düşecem diye korkuyorum çantamı kapıya kaptırmamanın hesabını yapıyorum ne kitabı :)

0|0
    0|0
  • şehirler arası yolculuklarda kitap bitirdiğim oluyor

0|0
    0|0
  • şehirler arasıysa ve tv yoksa evet

0|0
    0|0
  • Eğer önümde kitabımı açacak kadar boşluk varsa evet :)

0|0
    0|0
  • oooo cok okumuşumdur ayakta bile okuybilirim ögrenciyken ne ders çalışırdık otobüste yaaa

0|0
    0|0
  • oturuyosam okurum

0|0
    0|0
  • Okuyorum her gün işe giderken ve dönerken. ''Oku kızım oku'' diyen nınelerde oldu, kitaba bakıp ''oldürülen adam değil mi bu?'' diye kitabıma karışanda.

0|0
    0|0
  • Okuyamıyorum ben.Dikkatim çabuk dağılıyor zaten.Tiz sesli teyzelerin dedikoduları,liselilerin futbol,kız muhabbetleri arasında kitap okunmuyor.

0|0
    0|0
  • Metrobüste kitap okuyanın yanına gider tebrik ederim ,o sıkışıklıkta nefes alıcak yeri zor buluyosun zaten ..Şehirlerarası otobüs yolculuklarında kitabı yarıladığım olmuştur.

0|0
    0|0
  • Ders çalışmayı denedim,az biraz oldu:)

0|0
    0|0
  • ben en rahat otobüste okuyabiliyorum niyeyse :)

0|0
    0|0
  • denedim okunuyor

0|0
    0|0
  • Evet okuyabiliyorum

0|0
    0|0
  • evet ayakta daha iyi olyor hatta metrobusde ise kendimi bile dengeleyemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır.otobus tutuyor

0|0
    0|0
  • denemeye bile çalışmadım çünkü olmayacak yapamayacağım biliyorum

0|0
    0|0
  • Başarıyorum ama tercihim değil.

0|0
    0|0
  • ders tekrarı yaparım ama kitap okuyamam

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• istanbulda zaten normal evde ders calışmayanlar metrobüs de olsa 1 saatlik yollarda biraz ders calışmayla sınıf geciyor.

Gercek bu

kitaba gelince telefondan ayaktayken okunabiliyor oturarak da. farketmiyor yani.

Sadece ayakta kitap zor olur saglam bir köşe kapmak lazım

0|0
    0|0
  • deniyorum ama otobüs ev iş farketmiyor hiçbi şekilde okuyamıyorum...

0|0
    0|0
  • bazen otobüste okuduklarından aldığın verim evde okuduklarından daha fazla oluyor. Önemli olan insanların fiziksel olarakseni rahatsız edemiyecekleri bir yere oturmak. Ve tabi ki dikkatini yoğunlaştırmak. Bunu uygulayan bir kişi otobüste gel git öss ygs ales kpds hepsini kazanır :)

0|0
    0|0
  • her zaman okurum iğne atılacak yer kalmasa bile yanımda hep okuyacak bir şeyler vardır.

0|0
    0|0
  • evim ile okul arası 1buçuk 2 saat kadar sürüyor bu süre zarfındada kitaba sarılıyorum artık otobüs metrobüs tren metro ne varsa artık kullandığım elimde kitap.

günde 60 - 80 sayfa civarı okuyorum bu yollar sayesinde.

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum okuduğumu öyle ortamda.

0|0
    0|0
  • evet uzun yolculuklarda

0|0
    0|0
  • dikkatim çok dağılır benim sağa sola bakmaktan okuyamıyorum :)

0|0
    0|0
  • bende psp go mu açıp oynarım insanlar genelde ufak ve kulaklığı kafama taktığımda bana usb müzik çalar falan sanıyor ama ben kapağını sıydırıp açtığım zaman ve ps oyunları oynadığım zaman şaşırıp kalıyorlar

0|0
    0|0
  • otobüs-metrobüste kitap okumak mı .ben tavsiye etmem

oooOOooo

bu kitap okuyor kültürlü .dur bende kendi kültürümü tanıtayım kültür kaynaşması olsun diyen bir abazana hedef olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • evet ama bir türlü rahat vermiyorlar kapıya yazlanıyorum metroda şansa benim taraf açılıyor konsantirem bozuluyor bu yüzden kitabı yarım bıraktım öyle duruyor kitap

0|0
    0|0
  • Ondan kolay ne var? Kitabın kapağını açarsın ve kitabı okumaya başlarsın. Bu kadar..

0|0
    0|0
  • çok denedim ama otobüs tutuyor

1|0
    0|0
  • şehirler arası olursa okuyabiliniyo bence :)

0|0
    0|0
  • ayakta yer bulamadığım bir otobüste bu imkansız ötesi bir şey.

0|0
    0|0
  • Çok seyrek toplu taşıma kullanıyorum,o yüzden denemedim.

0|0
    0|0
  • Oturarak gittiğimi hiç hatırlamam / Bu yüzden imkansız / İstanbul

0|0
    0|0
  • bir keresinde uzun yola çıkarken okuyayım dedim de başarılı olamadım :))

0|0
    0|0
  • Türkiyede zor gibi geldi bana uzun yolda ışıklar söner şehir içi tam bir rezalet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...