Şahan Gökbakar Kemal Sunal'dan daha iyi değil mi?

Şahan Gökbakar bütün esprileri kendi buluyor ve 2007den beri üreticiliği hiç durmadı

Kemal Sunal ise önüne konulan senaryoyu oynuyor esprileri o bulmuyor senaristler buluyor

0|0
16|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kemal Sunal komedyen değil, sadece oyuncu. Bu kadar izlenmesinin sebebi yönetmen Ertem Eğilmez'dir. Fakat Şahan her şeyiyle komedyendir, hem yazar, hem yönetir, hem oynar. Şahan daha başarılı tabii ki.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Arada nesil farkı var, neden kıyasladın ki sen onları?
    Kemal Sunal bir dönemin efsanesi oyunculuğu ile.
    Şahan Gökbakar başka bir dönemin.
    (Kişisel görüşüm; Şahan Gökbakar başarılı olabilir ancak espri kalitesini sevemedim şu zamana kadar. )

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum.. Kemal Sunal güldüren güldürürken düşündüren içimizdeki insanı en güzel bir biçimde yansıtan eğlendiren insandı... konuşmasa bile mimikleri harekletleriyle tebessüm kağnağıdır... Kemal Sunal eşsiz tarifsiz bir komedyendir... ben onun gibi bir daha kimsenin geleceğini düşünmüyorum... bir tane Kemal Sunal var...

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal ve şahanı da kiyasladin ya ne diyelim. Şahan ın son filmine gittin mi tamamı küfür üzerine kurulmuş 15+ yaş kisiti koymuşlar filme bile. Kemal Sunal küfür olmadan bile insanları guldurebilen bir üstaddır. Değil şimdiki biriyle dunyada kimseyle kiyaslanamaz bence

0|0
    0|0
  • Hasta mısın Kemal SUNAL'ın üstüne adam tanınmam. Kemal SUNAL'ın yanında Şahan adam mı? Kim. Ucuz mahalle ayısı.

2|1
    0|0
  • Recep ivedik serisini sadece izledim diğer filmleri çok kotu adama oyunculuk yakismiyor ki bir tek recep ivedik. ondada ses farkli tip farkli. bilmiyorum her kez benim gibimi düşünüyor ama bence oyle

0|0
    0|0
  • Değil tabii ki

1|0
    0|0
  • Bülbüle altın kafesi sokmuşlar, bülbül yine şahan demiş

2|0
    0|0
  • Kemal Sunal ile Şahan Gökbakar'ı karşılaştıran bir nesil yetişiyor. Sadece acıyorum..

0|0
    0|0
  • Ikisinj ayni kefeye koyarak ki degerlendiriyorsu. Hadi sahan gokbakarin espirilerini annen baban veya daha buyuklere izlet bakalim ne diyecek. Birde kemal sunali izlet sonra ayni olayi senin yas grubunda yap. Ayrica kemal sunal sadece oyuncudur. Sahan ise stendaptan sinemaye gecmis biri. Simdi nas degerlendireceksin bu durumu merak ettim. YIGIDI OLDUR AMA HAKKINI YEME

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ın tırnağı olamaz.

3|0
    0|0
  • Bir tarafta 7 den 70 e tüm herkesin sevgisini ve oyunculuğuyla beğenisini kazanmış sayısız filim çekmiş 40 yıldır halen filimleri izlenen bir dev var ;
    Diger tarafta daha kıçı kırık 2 filimi olan 3,5 sene filim çekmese neye benzediği dahi unutulucak biri var ha bide böyle saçma bir kıyaslamayı yapıcak bir dengesiz var nabalım zevkler ve renkler diyelim...

1|0
    0|0
  • kötüyü bulup toplum ahlakını bozmaktansa güzel olanı başkasından alıp yansıtmak daha güzeldir. burda mühim olan yaratıcılık değil güzeli yansıtmaktır.

0|0
    0|0
  • şu anda en güzel espiri senden geldi

2|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma la.

1|0
    0|0
  • kıyaslanamaz ki sen Şu an saçmalamışsın Kemal Sunal duruşuyla dahi gülümseten bir sanatçıydı. Şahan ise şaklabandır.

0|0
    0|0
  • değil!

0|0
    0|0
  • Küfür mü espri mi diye sor bence?

1|0
    0|0
  • senin ölmen lazım :D dfdf

1|0
    0|0
  • troll soru sanırım

1|0
    0|0
    • Troll soru olsa ciddi sebep vermezdim daha çok kızdırmaya odaklanırdım. Sizin gibi düşünmeyen herkesi neden gerçek dışı numaracı sanarsınız

• Hayır degil rahmetli yeşilçam efsanesi

1|0
    0|0
  • Konuşmadan güldürebilen tek insan kemal sunaldır herşeyi ile kimse eline su dökemez

1|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    0|0
  • Ergenler öyle düşünür diyelim 😊

1|0
    0|0
  • Hayırdır kemal sunalın yönetmenliğinimi yaptın mal mal konuşma kızım ya

2|0
    0|0
    • Bazı şeyleri bilmek için o yıllarda yaşamaya gerek yok haberlerden kaynaklardan öğrenilebilen bilgi var ne alaka sende eleştireyim derken saçma örnek vermişsin yönetmenlikmiş

• Bunu görmezden geliyorum.

0|0
    0|0
  • degıl :)

0|0
    0|0
  • Sahan gokbakar g. tuyle biyerlere gelmis bir insandir osurmadan gulduremiyor

0|0
    0|0
  • Kemal sunal başkadir nkta

0|0
    0|0
  • içip içip soru sormayın lütfen ayıkken sorun.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'in tirnagi olamaz. nokta.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 16

• her zaman söylemişimdir oyuncu değil senarist şarkıcı değil söz yazarı asıl sanatçılık yaratıcılık ilk defa benim gibi düşünen birini görüyorum :D

3|2
    0|0
  • Trollugunu gibeyim

2|0
    0|0
    • Trollük mü? Kapı gibi sebep verdim ne trollüğü senin gibi düşünmüyorum diyen gerçek olmadığımı mı sanıyorsun

• 'diye'

• Katılmıyorum.

2|0
    0|0
  • Tırnağı olamaz la

2|0
    0|0
  • olabilir niye olmasın

0|0
    0|0
  • kemal sunal ıcten samımı bızden bırı gıbı oldugu ıcın seviliyor sahan la kıyaslanamz bıle uretıcılıkderken recep ıvedık serısı mı uretıcılık oluyo onun kız versıyonnu delıha da yaptı bı cok kısı de yapar ama bı kemal sunal daha gelmez

2|0
    0|0
  • Kemal Sunal çok doğaçlama yapardi diye biliyorum. ayrıca filmleride bin basar Şahandaki gibi imkânları olmadigi halde.

1|0
    0|0
  • Kemal sunalı seversin sevmezsin o ayrı bir şey ama Şahan gökbakar gibi recep ivediliği espiri diye ülkeye sokan bir adama iyi demek bilemiyorum yinede tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Üreticilik mi? Bel altına vurmadan? espri yapamıyor adam. Küçük beyinli insanlar da bundan zevk alıyor. Kemal Sunal kaç tane filminde üstü kapalı bel altı espri yaparak seni beni güldürdü?

0|0
    0|0
  • Yok artık, her senaryoyu okuyan Kemal Sunal gibi olsun o zaman.

2|0
    0|0
  • yuh be

1|0
    0|0
  • Samimiyet, seviye, kalite, o sicaklik kemal sunal da sadece. Diger sahista midem bulanirken ayni anda samimi duygulari hissedemiyorum. At çöpe

0|0
    0|0
  • Seviyesiz.

1|0
    0|0
  • Saçmalama değil tabi.

0|0
    0|0
  • saçmalama istersen

0|0
    0|0
  • Saçmalama bee Kemal sunal ve Şener Şen gibi kimse olamaz