Viyanada yasiyorum ve buralar SIKICI monoton hayatindan biktim. robot gibiyim. insallah İstanbul'da yasacagim?

akil veril nasil yasam istanbulda? 3000 bin tl den asagi gelirim olmaz meslegimden dolayi. tavsiye edermisin bu gelirle İstanbul'da yasamaya

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ya, patlamalı çatlamalı, her hafta tecavüz, patlama, cinayet vs. saçma sapan haberlerini okuduğumuz, her an adam bıçaklayabilecek barzoların cirit attığı macera dolu İstanbul varken ne Viyanası?

Çok sıkıcıymış, biranın litresi bir pubda kaç para? Viyana'da bile bize göre daha ucuzdur.

Avrupa'nın büyük şehirleri sakindir sadece, sıkıcı değildir, sıkılıyorsan eğlenmeyi bilmiyorsundur.

0|1
    0|0
    • sakin buralar gercekten. tamam dediklerin pek yok ama domuz gibide insanlari var aga

• ulan kardeşim, benmi sectim ben burada dogdum. sizin gibi yedigi yeri begenmeyen tiplerden degilim. sizin gibi icip icip sabaha kadar gö.. tü avrupada poponu siktiren tiplerden degilim. ben kendi vatanimdan bahsediyorum, ha teröristsen zaten türkiyeyi sevmezsin. gidersin, it gibi baska ülkede cenileyip durursun.

• Yediği yeri beğenmeyen, bu lafın saçmalığını geçtim, hem doğduğu yeri beğenmeyip hem de milleti bununla itham eden de enteresan.

İkincisi, bir ülkenin vatandaşı olman, onun sana ekmek yedirdiği anlamına gelmiyor, devlet dediğin, seni sömürüyor, senden vergi alıyor ki Türkiye'de bu kol gibi, bak internet kullanıyorsun, yarısı vergidir, kalitesi yerlerde, üstelik adil kullanım kotası diye bir garabet var, adamlar sınırsız internetini sınırlandırıyorlar üstüne bir dünya para alıyorlar devlet de buna çanak tutuyor mesela.

Yediğin ekmekten, aldığın arabaya kadar herşeyde fahiş vergi var, ee? Biz mi devletten ekmek yiyoruz, yoksa devlet mi bizim sırtımızdan geçiniyor anlamadık.

Ki şu her devlet eleştirisi yapanı 'terörist' ilan etmeyin bir zahmet, iyi ya,,, bundan böyle her dindar olanı biz de terörist, kafa kesen IŞİD üyesi ilan edelim.

Türkiye dediğin vatandaşına hiçbişey sunmayan, güvenliksiz, eğitimi kalitesiz, insanı yobaz ve cahil bir ülke. İstediğin kadar sımıra bu böyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• tek başınaysan yeter evet...

0|0
    0|0
  • evet yaşarsın

0|0
    0|0
  • Gel bak buralarda tecavüz felan hiç yok. Sana bile dokunmazlar

0|0
    0|0