Muhasebeden anlayan arkadaşlar, help me :)

bu yaz staj yapcam ve muhasebe hocam bir konuda çalışma yapmamı istedi, konuyla ilgili rapor hazırlıcam bir de, valla mevzuya ben de ayıkamadım da muhasebeden anlayanlar hocamn demek istediğini de anlayacaktır herhalde :) firmada üzerinde çalışma yapabileceğim bir konu lazım kısaca arkadaşlar, en uygunu ne olur?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Alış/satış faturalarını klasörleme, klasör düzeni, fatura işleme...vs

1|0
    0|0
    • öyle değil, bildiğimiz muhasebe konuları yok mu genel muahsebede maliyette filan..safha maliyetlemesi mesela..işletmede onun üzerinde çalışma yapmam gerekiomuş, o tür bir konuyla yardımcı olabilirsenz çok makbule geçer ya..

• Ben bizim şirketin muhasebe departmanından yüzeysel olarak gördüğümü söylemiştim. Ben satıştayım. :D

• :) teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığınız için yine de :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kırkıncı hocaefendi

0|0
    0|0
  • zor değil yaa staj yaparken bir dosya veriliyor sen fotokopi çektirip her gün stajda ne yaptığını yazıyorsun falan çook doldurdum 3 sene staj yaptım tecrübe konuşuyor

1|0
    0|0
    • :) ben biraz tuhaf bir hocaya denk geldm işte ama inş kolay olur benm iş de

• bütün hocalar aynı benim stajımın ortasıydı hoca hiç bahsetme tenzzülünde bulunmadı birilerinden duydum yaptım ettim her şeyim çok güzel bide beğenmez mi neymiş efenim şeffaf dosyamı beğenmemiş cahil daha söyleyecek bişey bulamadım demiyorda çok çektim herkesten çok korkutmak gibi olmasında...

Yükleniyor...