Bir yazım var edebi bir yazı bu yazıyı tanıtmak için hangi sitelere dergilere yollamalıyım?

Arkadaşlar bir yazı yazdım edebi nitelikli kafkaokur dergisine gönderdim fakat dönüt alamadım en azından ufak bir yerlerden başlamak istiyorum birilerine ulaşır ve bu şekilde tanınırım yazar olmak istiyorum :) nerelere gönderebilirim sönük kalmayacak ama genç yazanlara destek olacak bir yer.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana önerim kendi emeğin il yazdığın yazıları sanal ortamda paylaşmaman olur. Biriktir kendi imkanlarınla bir kitap çıkar. Tanıtımını yaparsın elinden geldiğince. Bu inan daha güvenilir bir yol olur.

0|0
    0|0
    • Biraz zor değil mi sence de kitap çıkarırsam satmazsa boşa gider tüm emeklerim bu konuda biraz korkak davranıyorum sanırım

• Emeklerininin üstüne başkasının konmayacağı ya da yazılarının alınmayacağının bir garantisi var mıdır? Yoksa istediğin siteye gönder ama telif alamazsın gönüllü gönderirsen. Tabii her site kötüdür demiyorum ama güvenmek zor.

• blog aç

0|0
    0|0
    • Facebookta bir sayfam var ama ben daha somutlaştırmak istiyorum sanal alemden değil de dergi türü biraz :)

• Blog işini bir deneyeceğim burada (blogta) takip edilen biri olmak için ne yapmalıyım yazıları okuyan birinin olmasın için önce takipçi gerek önerdiğin bir şey var mı

• blog hakkında pek bilgim yok bu konuda yardımcı olamıyacağım

Yükleniyor...