Filmlerdeki Zombi Saçmalıkları (Resimli) ?

Şimdi teknik olarak sorumun açılımı şu aslında bazı korku filmlerinde zombiler atlet gibi hızlı koşuyor zımbılıyor falan gerçekçi olması lazım bunlar sonuç olarak bir zombinin koşup zıplaması imkansız neden derseniz ölmüş bir beden normal bir bedene göre 3 kat daha ağırdır
Zombi Koşar , İnsan yavaş kalır, her defasında Zombi İnsanı loşarak yakalar.
Filmlerdeki Zombi Saçmalıkları (Resimli) ?

• Senaristler Ne Kafası yaşıyorsa bizde alalım o kafadan :)
    44% (4)0% (0)27% (4)Oy Ver
  • Bildiğin mantık hatası bu
    33% (3)17% (1)27% (4)Oy Ver
  • İyidir ya koşması zombinin öbür türlü sıkıcı panpa :)
    23% (2)83% (5)46% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İzle bakalım dünya güzeli daha böyle milyonlarcası var ondan sonra konuşalım :)
Scouts guide to the zombie apocalypse
Güncel

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Romeronun zombileri farklidir. Zombie kültürü George A Romeroyla baslar..1968 yilinda night of the living dead ciktiginda zombiler biraz evet slow page tiler. Daha yavas hareket ediorlardi ama o zamanin tarihi /politikasi da buna elverisliydi. O zamanlar irkcilik vardi hemde yogun sekilde ve o filmde vietnam savasinin zombileri yerine filmdeki tek zenci karakteri ve beyazlarin ölüp onun sag kalip kalmayacagi tartisiliordu ee zombilerde gelisen kültürle evrim gecirdiler.. dawn of the dead, day of the dead, Land of the dead, Diary of the dead, falan derken Danny Boyle 2003 yilinda zombileri virusle bulusturdu hizlandirdi. Ee o zamanda ilk deli dana hastaliginin ciktigi yillar, fast food kulturu, hizli tuketim bunun sinemaya yansimamasi imkansiz. 2004 de Zack Snyder Dawn of the Dead in remake ini yaptiginda onlari alisveris merkezine bile kapatti - mesaj hizli tuketim, Avm insani.

Zombiler bizi yansitior biz degistikce onlarda evrimlesicek. Biz hastalandikca onlarda cesitli viruslerle farkli özellikler kazanicaklar, biz evrimlestikce onlar daha akillanicak. Simdi bir 20 yil 50 yil sonrasinin zombilerini düsünebiliyormusun?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• zombiler hızlı filan koşmuyo beyinleri yok ölü gibi takılıollar vampirler hızlı koşuyo bence sen olayı yanlış anlamışsın bir yığın zombi filmi izledim böyle bişey görmedim en bariz walking deadi izle görürsün

0|0
    0|0
    • İzle bakalım dünya güzeli daha böyle milyonlarcası var ondan sonra konuşalım :)
      Scouts guide to the zombie apocalypse

• ya bak bilim kurgu fanr-tastik filmler ve diziler ilgi alanıma giriyo izlediğim konusu bilimkurgu olan komedi olmayan tüm zombi filmlerinde zombiler yavaş yavaş ölü gibi yürüolar hatta bazı komedi bilimkurgualrda da zombiler zombi gibi davranıyor elle tutulur bişeyd esen anlıcam oalbilir dicem bence sende algılama sorunu var

• Normalde hakaret etmeseydin sana aklının alamıyacağı boyutta cevap verip uzatırdım konuyu fakat sende bunu göremiyor o yüzden polemiği uzatmayacağım şimdi konferansa yetişmem gerekiyor dünya güzeli :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...