Gezi programı? Gezi programı?

İstanbul da yaşıyorum ve hafta sonlarının 1 gününü gezmeye ayırmak istiyorum sizce gezi programı yaparken nasıl yapmalıyım bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim? Ve yanımda kimse olmayacak

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle nereye gideceğine karar ver. atıyorum kadıköy hemen internette araştırma yap. nasıl gidilir nasıl dönülür. kaç dk yola harcıyacağım ne kadar diye. kahvaltı işinide buna katabilirsin mesela en güzel kahvaltı neredeymiş. daha sonra kadıköyün tarihi mekanı varsa oraya nasıl giderim gidebileceğim yerler neresi alışveriş yapmak isteye bilirsin bunun içinde ufak bir araştırma yap yanına yeterince para al. telefonunun şarjı yeterince olsun. tek başına takılmak güzel fikir ama kafa dengi birisi ile daha eğlenceli olabilir. fotoğraf çekeceğin zamanlar olacak bun için telefonun şarjını iyi kullanman lazım. kalabalık mekanlarda çok takılma hem yorulursun hem tadın kaçar hemde artık güven olmuyor malum. fazla tenha yerlerde de takılma tanıdığın birisine gideceğin yeri sorabilirsin. iyi eğlenceler şimdiden :)

0|1
    0|0
    • Teşekkürler görüş için İstanbul da nereleri gezmeliyim diye araştırmadım ayrıntılı siz nereleri önerirsiniz hem gezilecek bir yer hem de arada hatıra diye alınabilecek şeyler ? insanlar konusuna katılıyorum:)

• Rica ederim iyi günler bu arada neden gizli yorum yaptınız sorabilir miyim?

• size de iyi günler :) bilmem :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalnız gezmek için en iyisi Maltepe sahili. Bana iyi geliyor, sizi bilemeyeceğim

0|0
    0|0
  • Gel birlikte gezelim öğrenci isen sultanahmet karşısında müze kartı çıkaralım seni Topkapı sarayı Ayasofya müthiş foto karelerine alayim ne dersin :)

Şunu da eklemek isterim çok yürürüm yorulan bir insanla asla gezi turum tam olmaz kız kulesi adalar kadıköy İstanbul belli başli yerleri önemli foto karelerine alacağın bölümler taksim Galata kulesi gibi yerlerde gezip gormek şahane olur :)

0|0
    0|0
  • Bir günde ancak Sultanahmet'le Eminönünü gezersin

0|0
    0|0
    • Sultan Ahmete gittim Emin önü sevmemiştim çok insan var ve kalabalık

• Tek gidilen geziden bir sey anlamazsın ki.

0|0
    0|0
  • Taksime git İstiklal Caddesi'ne gir cadde bitiminden Galata Karaköy e in Unkapanı Köprüsü'nde Eminönü gir mahmutpasa Tahtakale çarşı içine kendini at sirkesiciye geç ordan sultanahmete doğru yürü

0|0
    0|0
  • Rek gezilmezki ama gezeceksende hakkariye gel

0|0
    0|0
  • vay be ne güzel düşünmüşün

0|0
    0|0
  • Deniz kenarları ve tarihi mekanlar önceliğin olmalı bence

0|0
    0|0
  • sapın yok mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir gün Aksaray'a başla eminönüne kadar git hatta karaköye kadar Mim kahve ve Fil cafe var oralar çok güzel otur bir şeyler iç. bir gün Atatürk arberatoryumuna gir dönüşte sarıyer sahilinde gez. birgün karşıya geç Üsküdara git orda kızkulesine karşı çay iç sonra fetihpaşa korusuna ve Kuzguncuğa git butik cafelere takıl gez. başka bir gün Kadıköye git modayı gez sahile git. bir gün Rumeli fenerine git garipçe köyünü gez. daha çok var ama aklıma ilk gelenler bunlar :)

0|0
    0|0
    • Atatürk arberatoryum Park gibi bir yer mi netten yeşillik bir yer gibi Bu yeri sevdim en kısa süre de gidicem :)

• Evet metroyla yenikapıya git ordan metro aktarması yapacaksın diğer metroya bin son durağında in (hacıosman dı sanırım son durak) metrodan çık ışıkların orda otobüs var 42 hm (hacıosman-bahçeköy) otobüsü ona bin küçük bir stadyum var orda in (durağın adını hatırlamıyorum) ama sorsan söylerler :) sırtını stadyuma ver karşıda sokak göreceksin o sokağın içine gir sokağın içinde girişi :) umarım anlaşılmıştır.:)

• Anladım teşekkür ederim:)

Yükleniyor...