Belgesel severler! ne tur belgeseller izlersiniz? tavsiye edebileceginiz birseyler varmi?

Belgesel severler toplasin ne tur belgeseller seversiniz ve onerebileceginiz mutlaka izlenmeli dediginiz belgeseller varli arsivinizde
Şu an cernobil faciasini izlemeyi dusunuyorum farkli turler istiyorum eger bildiginiz varsa
Hiroşima belgeselini izleyen var mı aranizda?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• TRT Belgesel kanalındaki birçok begelseli izliyorum. İnsan Doğaya Karşı var.. nedense o programı izlerken heyecanlanıyorum. Babamın sırtına çıkıyorum. 😊
    Onun haricinde ilginç kökenlerin, ırkların anlatıldığı belgesel var. En son Etiyopyalılar ile ilgili belgesel izledim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben daha çok uzay ile ilgili ya da bilinmeyen şeylerin araştırıldığı belgeselleri seviyorum. Ama Şu an için tavsiye veremicem. Zaten National gibi isimleşmiş şeyleri izliyorum genelde

0|0
    0|0
  • zeitgeist i izledin mi

0|0
    0|0
  • Çernobil faciasını izledim.

Aynı zaman da büyük bir hayat dersi.
    İzle derim

0|0
    0|0
  • Apocalypse the second world war

0|0
    0|0
  • Uzayla ilgili. deniz altı. savaşlarla ilgili belgeseller hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Hayvan belgeseli severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben tarihi belgeselleri pek sevmiyorum aslında içinde gizemli birşeyler yoksa. Ama mısırla ilgili olanları ve biyografileri seviyorum. Onun dışında uzay fizik matematik mühendislik üzerine olan belgeseller çok güzel. Birde doğal yaşam hayvanlar bitkiler vs belgesellerini seviyorum. ^-^

0|0
    0|0
  • Cosmos, planet earth , naziler , bilim ve teknoloji kusagi

0|0
    0|0
Yükleniyor...