Bu filmi mutlaka izlemelisin dediğiniz filmler var mı?

hava yağışlı haftasonu geldi eve kapanıp film izlemek en güzeli... izlediğiniz çok beğendiğiniz filmlerin isimlerini yazar mısınız?

tür olarak gerilim,korku istemiyorum... onun dışında hepsi olabilir... teşekkürler şimdiden ;)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• downfall - memento - the game - the machinist -scarface

bunları izlemeyen yoktur herhalde ama yinede sayayım

lord of the rings serisi

matrix serisi

-------herkesin begenmedigi ama begeneninde direk 1. sıraya koydugu TheGODFATHER serisi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• la cara oculta ... müthiş senaryo

inception

3 idiots

1|0
    0|0
  • bosver sen godfather ve matrixi bunları herkez biliyor

the man from nowhere

Old boy

I saw the devil

bunları izle harika filmler

1|0
    0|0
  • the Godfather

1|0
    0|0
  • seven pounds

1|0
    0|0
  • herkes bilinen fılmler yazmıs bende farklı bır sey yazayım.this is england ve mancora fılmlerını ızleyebılırsın

1|0
    0|0
  • Bulabilirsen papilon.. şhildlerin listesi... derim ben veya onları yüksege as... bir dolarlık adam.. şabaniyeee :=)))

1|0
    0|0
    • şabaniye her daim izlenir :D onları yükseğe as ve papilon u bulmak zor gibi ama ararım... schindler'in listesi ni izledim bayıldımmm... bir milyon dolarlık adamı izleyebilirim teşekkürler

• looper

filmi izler izlemez işte bu dedim. 1 numaraya yerleştirdim izlediğim filmler arasında

1|0
    0|0
  • yeşil yol mükemml bir film bence

1|0
    0|0
  • asla asla deme

1|0
    0|0
  • My name is Khan

1|0
    0|1
    • teşekkürler

• ben pek duygusal bir adama değilim ağladığım vakit sayılıdır, ama bu film inanılmaz etkiledi beni :)

• ben de izledim gerçekten çok güzeldi hint filmlerini beğeniyorum zaten uzun olsalar da nasıl bittiğini anlamıyorsun :)

• Crazy Stupid Love

1|0
    0|0
    • teşekkürler gizli kullanıcıııı :D

• Bir şey değil :) Mükemmel fiilm değil ama kesinlikle izlenesi bir film. İlişkiler üzerine ilginç sonuçlara varıyor. Ryan Gossling ve Emma Stone başrollerde. Imdb puanı da 7.5

• romantik filme göre ımdb puanı gayet iyi teşekkürler...

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayat güzeldir,Kar ve kaplan,Yağmur adam,Sihirbaz,Gelin benim olacak,Benim adım Sam,Cennet gibi,Cesur yürek,Başlangıç,Ghajini,Her çocuk özeldir,Unutulmayacak bir anı,Evlilik yemini,Zaman yolcusunun karısı,Not defteri :)

1|0
    0|0
  • Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi

1|0
    0|0
  • Yeşil Yol

Esaretin bedeli

Er Ryan'ı Kurtarmak

Kara Şahin Düştü

Canımm bunları şiddetle tavsiye ediyorum snaa.. :)

2|0
    1|0
  • taare zameen par.. mutlaka izlemelisin.. onun dışında iran filmlerini de tavsiye ederim cennetin rengi, cennetin çocukları.. izlemeyen çok şey kaybeder

1|0
    0|0
    • kesinlikle çok dokunaklı ve anlamlı bir film çok anlamlı :)

En duygulandığım yer, kilisede insanları kurtarmaya gitmesi ve sonra Khan'ın bu duyarlılığına insanların katılarak oraya yardıma gittiği o sahne ve müzik :D

not: tramvayda 55 lik amcaların önünde ağladım len :)

• bence de ben de ağlamıştm filmde.. ağlanmayacak gibi değildi insanın yüreğine işliyordu resmen her sahnesi

• Gün doğmadan/ romantik :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...