Alt yazılı ingilizce dizi önerir misiniz?

Sürükleyici olursa sevinirim. Mümkünse kurt adam ve ya vampir dizileri dışında diziler olsun.
İngilizce telefuzunda etkili olursa iyi olur.

Şimdiden yorumlarınız için teşekür ederim.

Güncellemeler:
İngilizcemi geliştirmek için dizileri ingilizce alt yazılı mı yoksa türkçe alt yazılı mı izlemeliyim?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• sürükleyici ve cidden mantıka dayalı olsun istiyorsan Lost tavsiye ederim :) yanlız harbi bitirene kadar bağımlılık yapar :D

1|0
    0|0
  • vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi) welcome to sweden, scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits, the strain, shameless.

0|0
    0|0
  • breaking bad izle izlediğim en iyi dizilerden biri.

1|0
    0|0
    • Bildiğim kadarıyla yaşlı bir adam başrol :(

• @shooterbg soruyu soran arkadaş female :D o yüzden seksi kız istediğini sanmıyorum ama önyargı oluyor insanda. dizinin ilk sezonu beni sarmamıştı çok abartılıyor filan demiştim ama 2. sezondan sonra gözlerimi alamadım. senin soruna gelecek olursak dizileri altyazısız izle bence daha yararlı ya da ingilizce altyazıyla izle tabi belli bir seviyedeysen. yeni başladıysan ingilizcen hiç yoksa mecburen altyazıyla izlemen gerek.

• Ön yargıyla ilgisi yok. Yalnızca gençlik dizilerini daha çok seviyorum. Ve yabancı film ve dizileri çok sevmediğim için beğeneceğim bir şeyler olmasını istiyorum. Yani sonraki bölümü merak edip izlemek isteyeceğim. hemen sıkılıp bırakmak istemiyorum.

• Shameless izle kafi. Her türlü telafuzu kavrarsın.
    Okuduğunu anlıyorsan İngilizce altyazılı izle. Hiç Türkçe'ye bulaşma.
    Çok alakasız çeviriler çıkabiliyor, derdi öğrenmek olanı yanlış yönlendirir bu konuda.

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes, Arrow , Game of Thrones :) dizimag'a gir envai çeşit dizi var

1|0
    0|0
  • spartaküs, prison break

0|0
    0|0
  • Büyük kaçış dizisini izledin mi?

0|0
    0|0
  • supernatural arrow amerikan horror story hannibal dexter lost 12 monkeys last man on earth heroes falan filan

0|0
    0|0
  • How I Met Your Mother

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • How i met your mothet
    New girl
    Two and a half men
    2 broke girls
    The big bang theory

0|0
    0|0
  • Altyazisiz onersek olmaz mi asdfgh

Altyazili dizi nedir mnk.

0|0
    0|0
  • Zoo mutlaka izlemelisin

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi olarak Arrow'u önerebilirim.

0|0
    0|0
  • flash arrow

0|0
    0|0
  • SPARTACUS DA VİNCİS DEMONS BREAKİNG BAD VE GOT EN İYİLERİ.

0|0
    0|0
  • Game of thrones
    Vıkıngs
    Breaking bad
    Boardwalk empıre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...