Sadece sesleri duyduğumuz ama kim olduklarını bilmediğimiz seslendirme sanatçıları öğrenmek istermisiniz ?

İzlediğimiz bir çok film ve dizilere hayat veren ve o güzel sesleriyle filmlere renk katan ama isimleri bilinmeyen değerli seslendirme sanatçılarını öğrenmek ister miydiniz. 4 Parça video'dan oluşan seslendirme sanatçıların seslerini duyduğunuzda canlandırdığı karakterleri bakalım tanıyabilecek misiniz ?

link

link

link

link

Beğendiğiniz sesleri buraya yazalım bakalım en beğenilen ses hangileri görmek isterim :D

1|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızca ilk videoyu izleyebildim hepsi tanıdığımız başarılı seslendirme sanatçıları bir filmi reklamı vb. güzel hale getiriyorlar.Benim beğendiklerim ilk videodan.Abdurrahman Palay,Ahmet Taşar,Ali Poyrazoğlu,Altan Erkekli,Arda Aydın,Bedia Ener,Birtanem Candaner,Cüneyt Türel,Çetin Tekindor,Elif Acehan,Fatih Özacun,Gülyol Bakoğlu,Haluk Bilginer,İlhan Şeşen,Jeyan Mahfi Tözüm.Baya oldu sanırım :)

0|0
    0|0
    • ilk video'dan bu kadar kişi çıktıysa diğerlerini izlediğinde herhalde daha uzar gibi geliyor bana listen :D

• Vakit ayırdığın için teşekkürler :D fikir paylaşımları olması güzeldi umarım hep böyle paylaşımlar olur :D

• Ben teşekkür ederim daha geniş bir zaman da sohbet ederiz umarım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hayirr kimin söglemedigini görmedimmi ben o seyi dinlemem ayni filimee sessiz bakiyormus gibi oluyorr veyaa ses varr ama resim yokk yanii !

0|0
    0|0
  • Levent dönmez
    mehmet atay
    Cahit şaher
    ayhan kahya

0|0
    0|0
Yükleniyor...