Bu klip Türkiyede çekilse nasıl tepkiler alırdı?

buyrun efenim: link

Efenim şahsen bu klip türkiyede çekilecek olsa özellikle fikirtepe'de çekilmesini İsterim ben.

Önce tecavüz eder sonra öldürüp yakarlar diyede şakirt bir düşünceye sahibim bu konuda,sizin görüşleriniz nelerdir?

yerler efenim yerler!

0|0
34|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• yüzyılın en sıkıcı şarkısını izlenebilir kılmaya çalışmışlar cıbıl hatun kullanarak. o bile kurtaramamış...

türkiye'de ne olurdu dersen... muhtemelen kızımız arabadan 10 adım bile uzaklaşabilmesi mümkün olmadan ya tecavüzcülerin ya ahlakçıların saldırısına uğrardı.

farkındaysan, sadece ilk hatun kişiden bahsediyorum, diğerlerine ulaşmak zaten mümkün olamazdı zira.

2|2
    0|0
    • cook haklisin canim ;)

• Gerçekten bu kadar saçma sapan bir şarkı ve klip hiç görmemiştim. Madonna bile daha sanatsal gelmeye başladı artık.

• şahsi fikrim edepsizliği insanlara hoş göstermeye çalıştıkları için cümlesine lanet olsun bedduama isteyen amin diyebilir sadece şunu söylim büyük konuşmak gibi olmasında kimse bişey yapmasa dahi ben alnından vururdum derisini yüzer çıplaklık asıl böyle olur derdim çokmu caniyim bu benim fikrim :) başkasının özgürlük sınırını aşmak özgürlük değildir

2|2
    0|0
  • 10 adımdan fazla yürüyemezki :D

4|0
    0|0
  • Senınde g.tun olsa sende çekersin o klibi.. Zaten o klpte yeşil perde tekniği ile çekilmiş merak etme gerçek değil.

1|1
    0|0
    • dogma akımının temsilcisi klip yönetmeyim, lars von trier'in öğrenciyim desem, handy camle bu klibi istiklal'de çekebilir miyim aceb?

• kıbarca yazmak istiyorum da nasıl olacak Soul.. Hımmm pompişinize güveniyorsanız bir deneyin:)

• baby baby baby :D sonu fatmagülden hazin olur

0|1
    0|0
  • Bu klibi çeken kızın suçu ne diye bir dizi olabilir.

2|0
    0|0
  • Bu bir klip mi şimdi.Şarkıda şarkıya benzemiyor ya neyse.Bu klip Türkiyede çekilemezde daha ilk 1 dksında kız saldırya uğrardı.

1|0
    0|0
  • götsüzden yine süper sexsomanyakca kokan sorular asıl sen napardınnn onu sormak lazımmm aallah muahafaza kızlara tecevüz ederken şiddetnden öldürrüsün sen bee o potansiyel mevCuttur eminim sende

0|1
    0|0
  • O kız klibin sonunda kadın olurdu .

0|2
    0|0
  • kızın leğen kemikleri çok kötü yaaa :S

1|0
    0|0
  • Dervişin fikri neyse zikri de odur dedikleri bu g.tsuz mu acaba?:))))

0|0
    0|0
  • bıktım en başta senin sorunu görmekten he

0|0
    0|1
  • bu admdan baska ne beklernir ki nickinde hayır yok

1|2
    0|0
  • Boyle bir klip turkiyede asla yapilmamali, ahlaksiz insanlar

1|1
    0|1
  • müziği güzel değil kliple bari ilgi çekelim mantığı. en azından hala sansür yapabiliyolar şükredip oturdum.

1|0
    0|0
  • Bence tüm türk erkekleri saldırırdı

0|0
    0|0
  • O kızın fiziği nasıl bişey öyle yaa :S :D

0|0
    0|0
  • Iyide gülsenin kliplerinin bundan farki neki? Cokmu farkli:/ Hala yasior biseyde olmamis...

Ne kadar yazik ya kim bilir kac erkek bunu izleyince biseyler yapiodur

Resmen kullandiriolar kendilerini :/

0|0
    1|1
  • o bu değilde o klibin bşında kadının kalça kemıklerı bi tuhaf duru sankı.. bana mı öyle geldi.. :S

0|0
    0|0
  • burda belirli bir şey için soyunuyor onun için sakınca yoksa bize ne. buda bir sanat keşke şarkı daha anlamlı olsaydı ama.

0|0
    0|0
  • Ben buna klip bile demem.

0|2
    1|0
  • 1. kızın fiziğine bittim ben o.o

0|1
    0|0
  • polis olay yerine damlayacagi icin ne tecavüz ne yakilma ne cinayet ne klip hicbirsey olmazdi.

1|0
    0|0
  • Alıcağı tepki belli. Ve gerçekten saçma bi klip.

0|0
    0|0
  • çıplak bir kadın görmemiş bir insan için daha fazla mana yüklenebilir

0|0
    0|0
  • peşinde yürürlerdi bi kere . .bi kaç adım yolda yürüryebilsinde şarkı söylemesi kusur kalsın

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırıp döve döve dikerler.

0|0
    0|0
  • adam meyve salatamı boğazıma dizdin pes !

0|0
    0|0
  • daga kaldırırlar sonrada mahkeme n.ç de oldugu gıbı kendı ıstegı ıle oldu der olay kapanır..

0|0
    0|0
  • Mandıra Caddesinde hem de. düşünemiyorum bile :D :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 27

• GotsüzAdam; Reyizzzz hayranınımm :)

0|1
    0|0
  • Polis müdahale ederdi büyük ihtimal link

2|0
    0|0
  • böyle bi fikrin türkiyede hayata geçirilmesi zor

0|0
    0|0
  • bu klibin çekildiği yerde insanlar toplu duşlarda ve saunalarda çıplatırlar zaten. onların kültürleri buna izin verir. bu klip biraz onlara abartı gelir sadece ama bizim kültürümüz bu kadar tolerans tanımaz. onlar da bu normaldir hatta şimdilerde homo nikahları da kıyıyorlar. onlar için normal olan bizim için değil. bizler farklıyız. her şeyi basitleştirip ortaya dökerseniz insanlar farklı eğilimlere yönelirler. bırakalım bazı şeyler ulaşılamaz görünsün ve çok özel şartlarla ulaşılabilsin.

0|0
    0|0
  • daha iyi bi versiyonu için; link

0|0
    0|0
  • şakirt düşünce değil gerçek bir düşünce olurdu o... barış gelini pippa bacca'nın tecavüz edilerek öldürüldüğü bir memlekette "şöyle yapar, böyle yaparlar" diye konuşmak kuran çarpsın çok anlamsız.

0|0
    0|0
  • Sansüre hayır kampanyasında kullanılabilir. O siyah bantlar hiç yakışmamış. Şarkı rezalet.

ve

Türkiyede çeksen ortalık duman olur :) Bir gün konuşulup unutulur. Tecavüzcüleri ve linç edenleri yargılanmaz. Adı da klip çekimi değil sapıklık olur.

0|0
    0|0
  • 1:20'de görünen arabada bir şahin dolası apaçi olurdu ve şahinler konvoy olurdu.

takriben 2:40'ta geçen bisikletli en azından ellerdi.

1|1
    0|0
  • Kaşınanı itina ile kaşır bizimkiler :)

0|0
    0|0
  • bu klip türkiyede cekilecek olsa klip biraz farklı olurdu. mesela işin içine kamera önünde tecavüz falan girerdi :)

0|0
    0|0
  • aman boşver gotsüz adam olsa ne olur olmasa ne olur her gün gündem değişiyor zaten hergün başka bir kavga varken kim buna kafa yorsun şimdi

0|0
    0|0
  • daha ilk 'baby' sesi gelmeden oraşta o kızcağızı...

0|0
    0|0
  • iyide çok anlamsız bunu her üleknin eğitim ve kültür ayrıca dini seçimi ve tercihelerine bağlı olduğunun hepimiz farkındayız . böyle bişey bu ülkede tabi mümkün değil bencede amacın ne ...

0|0
    0|0
  • hatun vucuduna güveniyormuş arkadaş =)

0|0
    0|0
  • saldırırlar kesinlikle

0|0
    0|0
  • fransızlardan beklenir...

bu adamların sevişme sahnesi olmayan bir filmini gösteremezsiniz..

adamlar abaza arkadaş abaza

açlar sekse aç..

fransız kadınlar kolay vermiyomuş duyduğuma göre ondan bunlar..

0|0
    0|0
    • yok be yalan hepsi turkleri sevmiyolar 1 kere gittim lanet okudum vize sorun elcilikleri sorun turkleri sevmiyolar :D ama ingilizcen iyise anlamıyolar turk oldugunu soylemedikce :D kızları cok guzel degil bence sadece asırı süslüler izmirin genc kızları daha güzel bence :)

• link

bole olurdu kesin :D ben cıkardım bak :D

fizigim duzgun ama manken gibi cocugum :D

0|0
    0|0
  • hepsı arkada grup olusturup alkıs tutup sıraya gecerlerdı tek tek hepsi işlev yapıp bu yetmezmıs gıbı akraba ve arkadaslarıda toplayıpp o sıra 1 gunde 1mılyon kısıye ulasırdı sonra kadın pelt olurdu :)

0|0
    0|0
  • Bu p*rno filmin müziği çok güzelmiş, beğendim.

0|0
    0|0
  • İlk ablanın kemikleri sayılıyor ama ikincisi güzelmiş...

0|0
    0|0
  • Ramstein in kliplerinin yanında hiç bişey bu. Kadıköy Fikirtepe mi ?

0|0
    0|0
  • Güzel tepkiler alacağı kesin :))

0|0
    0|0
  • benden kıclarına birer saplak hakederdi fransız surtukleri :)

0|0
    0|0
  • okadar uzun süre yürüyemez hatta ömrü billah bidaha yürüyemez hatta ve hatta oturamaz

0|0
    0|0
  • Mutlaka saldıran birileri olur.

0|0
    0|0
  • Fransız polisi yerine bizim polis olsa orda çekemezlerdi klibi...

0|0
    0|0
  • gider çıplaklar plajında çekersin klibi olur biter niye dert ediyosun ki bukadar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...