Aksiyon filmi çekecek olsanız nasıl bir konusu, hikayesi olurdu?

Kafamda birkaç hikaye var fakat sizlerden de öneri bekliyorum.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik konu olmazdı kesinlikle.Bir adamın ailesi, arkadaşı, kardeşi vs. öldürülür, intikam ateşiyle yanan yağız delikanlı, birkaç kafadar arkadaşıyla birlikte, karşıdaki adamalr 150 kişi bile olsa hepsini öldürür..Bunlar sıktı.Çok orijinal bir şey yapardım, şuan düşünmedim ama çekecek olursam düşünürüm :)

0|0
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum farklı bir şey olmalı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• DEĞİŞİK KONU ÇOK ÖNEMLİ HAKLISIN AMA!

en büyüleyeci olan Klasik bir konuyu farklı bir bakış açısı ile çekmek.

ÖR: KİLL BİLL : gelinin İNTİKAMI :)

0|0
    0|0
  • sevgilimle aksiyon komedi karışık bir film çekmeyi düşünüoduk bir aralar :) üni kampüs içinde güvenliklerle başımız beladaydı, doğdu düzgün baş başa kalabileceğimiz mekan bulamıoduk her yerde güvenlikler damlıodu, filmin adı da güvenlik peşimizde olcaktı :) belki bir esin kaynağı olur dedim paylaşmak istedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• film mi çekeceksin, silahlardan, savaş sanatlarından, dövüş tekniklerinden anlarmısın bunları anlamadan aksiyon filmi çekme sakın ülkemizde bunlardan anlamayıp çekilen çok film var bunlardan bir farkı olsun, kızın eline neredeyse 2 kglık silahı veriyolar makinalı tüfek gibi ateş ediyo ama silah 7 mermilik, ve öküzü bile sürükleyen bu silahla adamın bacağına sıkıyosun küçük bir delik açıyo

0|0
    0|0
  • Çekilmişleri varken yoramam kendimi parama yazık ya tutmazsa.

0|0
    0|0
  • o taraklarda bezim yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...