Kızları ve erkekleri birbirinden uzak tutmak ne kadar doğru?

Hepiniz bunu az cok biliyorsunuzdur kiziniz olsun kiz kardesiniz olsun cocuklugundan ciktiktan sonra erkeklerden uzak tutulmaya calisilir ve taraflar birbirlerine yabancilasir ve daha sonrada birbirleri ile iletisim kurmada zorlanir birbirlerini tam olarak taniyamazlar ve yanlis kisilerle evlenirler sonra bosanirlar vs sizce boyle yaparak namuslu bir toplummu yetistiriliyor yoksa bastirilmis duygulari olan karsi cinse yabanci bir toplummu?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Karşı cinse yabancı bir toplum olmamalı, bu benim görüşüm. Ama öyle bir toplumda, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki herkes herkese şüpheyle yaklaşır oldu haklı olarak. Her türlü namussuzluk yaşanabiliyor şuan toplumumuzda. Eh, aileler de çocuklarını korumaya çalışıyorlar onları da suçlayamayız. Yani sorun ailede değil, tüm insanlarda. Sorun bu devirde. Sorun cinselliği inanılmaz ayıp görüp yapacağından geri kalmayan nesilde. Cinselliğe karşı farklı bir bakış açısı oluşturabilseydik toplumumuzda tecavüz denen şey kalmazdı zaten başta. Her iki cinsin de kafa yapısını değiştirmek lazım sorunu çözmek için.

0|0
    0|0
    • Valla haklisin sorun tum insanlarda ve hepsini birden kisa vadede degistirebilmek imkansiz oldugundan bu tutumlarda degismeyecektir ne denilebilirki baska

Kızlar Ne Diyor 4

• Amerika'daki eğitim gitgide ayrıklaşıyor. Tanımak insana bir şey katmıyor, kişinin öz saygısı gelişmeli önce.

0|0
    1|0
    • Ayriklasiyor derken tam olarak neyi kastettigini anlayamadim

• Senin gibilerde de akıl yok serefsizim. Nereden biliyorsun diyorum gizli serviste çalısıyorum diyo. Bu kadar gerizekalı espri yapabilen sıg bir insan olabilir mi ya ? Daha dogrusu bu bir insan olabilir mi ?

• Senin kadar sığ dünya fikrim yok.

• Ben de öyle büyüdüm ve zararını görmedim.aksine çok dengesiz insanlar bile saygıyla yaklaşırlar belirlediğim mesafe ve seviyeden dolayı.zaten karşı cinsten samimi arkadaş olmaz düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
  • her baba gibi benim babamda pek sevmezdi.ama asla müdahil olmadı..ömrüm boyunca çok erkek arkadaşım oldu , abi-kardeş gözüyle gördüğüm.şimdi durup bakınca herkes gibi hatalarım,yanlışlarım oldu ama erkekleri daha iyi tanıdığımı ,dahası onlardan korkmadığımı görüyorum.hiç tanımadığım insanlarla da, ilk girdiğim bir ortamda da muhabbet kurmak da zorlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu işin de ortasını tuttursak ne iyi olurdu..Sabun misali..Çok sıkarsan da kaçar, serbest bırakırsan da kaçar önemli olan ortasını tutturabilmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlar uzak tutulurken erkekler alabildiğine teşvik ediliyor, o da var. Denge iyi ayarlanmalı

1|0
    0|0
  • anormal davranış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...