Kitap yazmaya başladım bakar mısınız?

Eğer anlayan varsa bakabilir mi
bugün başladım 7 sayfa nasıl gidiyor söyleyebilecek olan var mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben ilkokulda çizgisiz düz yapraklı deftere resimli hikaye yapmıştım. Kan gövdeyi götürüyordu.. Çizdiğim bir karakteri her açıdan çizebiliyorum. Resmimin iyi olması hikayeyi daha güzel yansıtmıştı. Öyleki defteri bitirdikten ve hikayeyi sonlandırdıktan sonra bütün sınıf okumak için sırayla defteri istemişlerdi.2 ay elime geçmedi defter. Sonra edebiyat hocamız defteri bir aldı alış o alış birdahada geri gelmedi. Sonrasında hocanın isteğiyle o döneme ait çanakkale ile ilgili şiir yarşmasına girdim. 4 lüklerden oluşan 10 kıtalı şiir yazdım derece girdim 1. olduğum için bayrampaşadaki spor kompleksinde belge aldım okuldada andımızdan önce ismim okunarak kürsüye çıktım 1ooo tllik para ödülü vardı. Çatır cıtır yemiştim :d Ayrıca her konulu her resim yarışmasına katılırdım.. Muhakkak dereceye girerdim. çeyrek altın ve takdir belgeleri almak her dönem olağan bir şey haline gelmişti. Egosunu yaşamak ayrı bir zevkti. Böyle bir işe gönül verdiysen devam ettir. İleriye dönük kazancı makul olabilir. tebrik ediyorum ve dewamının gelmesini diliyorum. iyi günler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ederim gayet iyisin. Sana tavsiyem hikayeni wattpad'a yayınla eğer tutulursa hemen kitap teklifi gelir ve hayaline kavuşursun.

1|0
    0|0
    • teşekkürler sürükleyici mi hatalarım var mı görüş paylaşabilir misin

• gizli kullanıcı olduğun için atamadım sana atacaktım da konusu benim hayatım

• Gönder bakalım.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben senaryo yazıyorum da bir süredir elime alamıyorum.
    yazı işi çok zordur. bilgi dağarcığı geniş olmalı. eğer bilgi veren yazılarsa iyi bir araştırma gerekli. ama hikaye tarzı yazıyorsan yaratıcı olman gerekir. okuyucuya duyguyu yansıtman gerekir.
    her durumda zamanla açılırsın. sakın kasma kendini olmuyor diye. bende yaşadım aynısını. zamanla yoluna oturuyor herşey. bir süre sonra zorlanmayacaksın kolayca yazacaksın lakin ilk zamanlar seni zorlar.

1|0
    0|0
    • kendi hayatımı yazıyorum ama olmaz mı ki

• olur canım neden olmasın :)
      başarısızlığa uğradığında karamsarlığa düşme diyorum yani
      ilk zamanlar yazacak bişeyler bulmak zordur. zaman içinde her şey yerine oturur.
      yani yazamadın zamanlarda üzülme. yazmaya başla devamı gelir.

• Bakalım gönder

2|0
    0|0
  • Wattpadte filan yayınlama , yazık edersin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :D :D

1|0
    0|0
  • Merak ettim de nerede?

0|0
    0|0
Yükleniyor...