Nedir bu ıstedıgınız teseddürlülerden?

sahsım adına uc aydır kapalıyım ve onceden sort gıyen mını etek gıyen bı kızdım ama bır muddet sonra yas ılerledıkce hayattan zevk almamaya hersey manasızlasmaya basladı bu arada 26yasndayım bı cocukla tanıstım gulusune asık oldugum sonra benımle cıddı dusundugunu ama bellı kuralları ve hayalerı oldugunu soyledı gıyımıme hep dıkkat etmemı tabı kapan demedı ama esının kapalı olması hayalıymıs ve zaman gectıkce bana dogruyu onun penceresınden gösterdı eskıden anlamsz buldugum seyler artık anlamlı geldı ve kapandım cok mutlu oldu buna vesıle oldugu ıcın toplumda cdden cok zorlanıyorum makyaj yapsam mıllet laf edıyo bı göz kalemıne bıle ya da derı ceket alacam uzun tunıgımın ustune arkadsm dedıkı ama sen kapalısın komsumuz gelip laf vuruyo kapalı kızlarn erkek arkadsı olmamalı ama onun kızlarının olabılırmıs abi nefeste mı alamyalım? bızde ınsanız ve cdden pskolojımızı ypratyorsunuz boyle davranmakla ben kendı nefsımı bu kadar onleyebılmısım ben bu kadarını yapabılıyorum ya sen? sen once kendıne bakacaksın sonra elestıreceksın lutfen bıraz anlays...

0|2
615

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...