İzlerken kendinizden geçtiğiniz, en sevdiğiniz animeler hangileri?

İzlerken amuda kalkıp, biteseye kadar inemediğiniz, psikopat kedicikler, top süren karizma çocuklar, korsanlar gibi konuları işleyen, efsanevi karakterlerin olduğu favori animelerinizi görelim arkadaşlar..İzlerken kendinizden geçtiğiniz,en sevdiğiniz animeler hangileri ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Naruto:2014 Kasım ayında bittiğinde ağladım baya boş hissettim. Naruto benim için çok özel bir anime..
    One piece:İlk bölümler pek hoşuma gitmesede sonradan başından kalkamadım animenin. Baya bir bölüm biriktirdim😅izliycem.
    Fairy tail:O ailenin bir parçası olmak ne güzel olurdu diye hayallere kapılırım hep. İzlemek istediğim fantastik dünyayı yaratmış adam..
    Working:Çalışma ortamı süper, eğlenceli samimi bir ortam var kahkaha atmadığım bölümü yoktu. Bir solukta bitirmiştim.
    Skip beat:En sevdiğim romantik-komedi türündeki anime. Duygular çok iyi iletilmişti iki kere falan izledim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Death note. Çok beğenmiştim. Animelere karşı önyargımı kırmıştır. Zaten tek izlediğim anime bu. :D Buna benzer tavsiye edeceğin anime var mı? :)

0|1
    0|0
    • Valla one piece var 800. bölüme doğru gidiyo, işsiz olman lazım ama yukarda hanım ablamız bir kısmını yazmış zaten. Hellsing'i ve death note ben de sevmiştim.

• Bakacağım teşekkürler..

• ruhların kaçışı bir miyazaki efsanesi :)

0|1
    0|0
    • Hayao Miyazaki üstad :)

• çizgifilmin çocuklar için olmadığını çizilen film olduğunu anladım o an. ohaaa nası bir şey bu böyle dedim internetten biraz araştırdım adam meğersem efsaneymiş de benim haberim yokmuş

Yükleniyor...