Ünlü olma şansı yüksek ajanslar? Mayadroom Nasil?

Mayadroom nasil? yazanlar benim sorumu gorsun diye başlığa oyle yazdim. 2 sene once mayadrooma kaydoldum sitelerindeki iyi yorumlara aldanarak. Sanıyordum ki bir sey olucam. Ajansa bir gittim aninda roller yağıyor. Hangi roller mi? Su film cafede oturma rolu, bu dizi hemsire rolu, su film bar rolu vs. A sinifi figuranlari olmustum resmen. 18 saat suruyordu set 40 lira aliyordum. Sitelerine faceye yorum yazdim sildiler ha ne anladim demek ki sitelerinde kotu yoruma yer yok. O kadar pismanim ki orda gecen zamanlarima. Ya biz de insaniz en kisa set sanaj ikindi 16.00 da başlar bitti bitiyor derken sabah 8 olur saat. En son iliski durumu karisik dizisindeydim. Anlayacaginiz cok vakit kaybettim. Egitim alicam evet ama bundan sonra sizce karakter olabilecegim en ufagindan basrolun arkadasi vs. bir yer var mi bildiginiz

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ajansların hepsi dolandırıcı olmuş en son ekol ajans ay yapım dan cagirdilar gitmedim ugrasamayacagım artık boş işlerle. Iyi bir rol çok zor öyle kolay olsa ben kapmistim coktan.

1|0
    0|0
    • Tabiki haklisin. Iyi rol olsa ben Şu an basroldum cunku gercekten cok gittim. Simdi facebook sayfalarina kotu yorum yapinca siliyorlar. İnsan kaydolurken bir sey saniyor gercekten. Egitimden geciyor her is.

• Aynen insan yeni bir heyecan ariyor. Ama iste bu isler de cok bos vakit harcamak lazim hadi sonu belli olsa da harcasak sonu da belli degil

• Sonu yok İşte noldugu belli değil. Ben ticarete girisicem para orda 😂 senin nickin ne

Erkekler Ne Diyor 1

• Kötü pikachu

0|0
    0|0
    • Su gifini degistir gece gece ruyama giricek😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Gaye Sökmen
    Tümay Özokur

1|0
    0|0
    • Keskeee😊 zaten oralara almalari icin tanınmış bir isim olmak lazim

• Yok okulunu okumadim. 19 yasindayim. Okuluna gerek yok bence egitim alinabilecek yerlerde var ama cok faa mezunlari var artik

• Eğitim almak gerek diye düşünüyrm
      Yeteneğinde varsa yıldızın parlar

• ya bu yolda figüranlıktan geçio be dünya güzeli

0|0
    0|0
    • Herkes oyle sanar haklisin.. AKM nin oraya bir gun gel bak sabah 7 gibi o kadar cok guzel kiz yakisikli erkek var ki.. Ama naparsin figuranlik dişinda bir yere yukselemyecegini anlamalari icin 1 sene gecmesi gerekiyor

• eğer kesin ünlü olmak istiosan bence sosyal medyada fenomen filan olmaya çalış dikkat çekersen dikkat çekici yerlerde oynatabilirler seni. onun dışında oyunculuğa yatkınlık da önemli tabi.

• Setin birisinde birisi bagirmisti ne bu havalar sende diye. Sehrin melekleri mi ne oyle sacma bir diziydi. Eger orada onhn cevabini verseydim kesin anlasilirdim en buyuk pismanligimdir. Ya o isler de zor fenomen falan anca vine da olanlar oyuncu cikiyor da nasil oyuncu. Oyunculuk yatkinligimi setlerde farkediyorlardi zaten ama figuranlik için gelmişim sonucta yetki alankm kısıtlıydi.

Yükleniyor...