Carmen Monarcha yı izleseler, körüklü gibi manevra yapan kızlar ders alır mı acaba?

Özellikle 0130dk dan sonrasını izleyin. Yok böyle bir endam. Sırf güzellik yetmez işte, o endam o bakışlar. Kadın böyle olacak. Ses zaten bambaşka. Creme de la creme!

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sesi güzel olabilir ama Habanera yorumunu beğenmedim.

0|0
    0|0
    • Anna Caterina Antonacci bunu en iyi yorumlayanlardan biri bence. Ama Carmen Monarcha konusunda objektif olamıyorum :(

• Ah senfonik metal :)
      Ben de Türkiye'nin en iyi opera sanatçılarının birinden şan dersi aldım uzun süre. Bölüm öğrencilerine verdiği derslerin de çoğunu dinlemişimdir. Oradan aşinayım. Kendim modern tarzda şarkılar söylüyorum ama kulağım alıştı tabii senelerce. Ara ara açıp dinliyorum :)

• Ayrıca klasik müzik eserlerini halkın ayağına götüren André Rieu yu bir kız arkadaşım sayesinde keşfetmemde çok önemli etkendir. Yazılım ve tasarım işi yapan biri olarak, opera ve klasik müzik sayesinde üstesinden gelemediğim sorun olmadı. Hemde zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadan tam konsantrasyon ile.

• Kadının hareketlerini çok abartılı buldum ama amaç show zaten o yüzden bişey diyemicem. Ses muhteşem. Görüntü muhteşem.

0|0
    0|0
  • Bence çok itici bakışlar ya fazlaca kendini beğenmişlik var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...