Öldükten Sonra O Sesler Neden Çıkıyor?

Öldükten Sonra O Sesler Neden Çıkıyor?Öldükten Yaklaşık 30 Dakika İçerisinde, Vücutta Refleks Diye Bir Şey Kalmıyor. Gevşeyen Kaslar Dolayısıyla Ağız ve Göz Kapakları Açık Kalıyor. Boşaltım Sistemi Tamamen Gevşiyor, İdrar ve Sperm Akıntısı Oluşuyor.

Ölümden İtibaren Ortalama 10 Saat İçerisinde Vücut Kaskatı Oluyor. Adrenalin Salgılanılan Bir Anda; Yani Heyecanlı Ya da Mücadele Verildiği Sırada Ölüm Gerçekleşmişse, Vücut Aynı Anda Katılaşmaya Başlıyor.

Savaşta Ölen İnsanların Vuruldukları Şekilde Katılaşmaları da Bu Yüzden Oluyor.

Ölüm Anından Sonra Ceset, Her Saat Ortalama 1 Derece Soğuyor.

Kiloluların İç Organları Daha Geç Soğuyor. Çocukların ve Zayıfların Vücudu Ortalamadan Daha Çabuk Soğuyor.

Ölümün Gerçekleşmesinden 24 Saat Sonra Vücut Çürümeye Başlıyor.

Solunumun Durması Bakteriler İçin İşaret Oluyor ve Çalışmaya Başlıyorlar İlk Çürüyen Organlar İse Göz, Beyin, Mide ve Bağırsaklar. Ceset Şişman İse Daha Çabuk Çürürken, Bebekler ve Tuzlu Suda Boğulanlar Daha Geç Çürüyor. En Geç Çürüyen Kısımlar İse Kalp, Mesane, Böbrek ve Rahim. Rahmin Çürümesi Aylarca Sürüyor.

İlk Çürüyen Yer Olan Mide ve Bağırsaklarda Bakteriler Yoğun Çalıştıkları İçin Hızla Gaz Ortaya Çıkıyor. Bu Gaz, Karın Bölgesinin Şişmesine Sebep Oluyor. Derinin Üstü Yanık Gibi Su Toplarken, Vücutta Biriken Sülfür Yüzünden Renk Siyaha Dönmeye Başlıyor.

Derinin Çekilmesi ve Çürüme Yüzünden Tırnaklar Ortaya Çıktığı İçin Uzadığı Sanılıyor. Vücudun Ölmesiyle Tüm Eylemler Bittiği İçin Tırnak ve Saç Uzaması Söz Konusu Değil.

Mezardan Gelen Sesler Çürüme Sürecinin Bir Sonucu.

Günden Güne Şişen Karın Patlıyor ve Göğüs Çöküyor. Bu Olay Mezar Üstünden Duyulabilecek Kadar Sesli Olabiliyor.

Kasların Kemiklerden Sıyrılıp Dökülmeye Başlama Zamanı 40'ıncı Güne Rastladığı İçin, Halk Arasında Izdırabın Azalması İnancıyla Hayır Amaçlı Yemek Veriliyor.

Vücut Çürürken Tam Bir Takım Çalışması Yapılıyor.

Bakteriler İçten Yok Ederken, Dışarıdan da Et Sineği Göze ve Burna Larva Bırakıyor. Bu Sinekler Yiyecekleri Bitene Kadar Burada Kalıyor ve Ölüyor.

Daha Sonra Ölen Bu Sinekleri Yemek İçin Başka Böcekler Geliyor. Geriye Kemikler Kalana Kadar Bu İstila Devam Ediyor.

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @minik_şirine @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

Güncellemeler:
Her Kalbin Çarpıntısı, Kendi Ecelinin Ayak Sesidir!

2|1
188

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...