" DeadPool " Bu filme giden var mı :D?

Uzun zamandır izlediğim en güzel komedi aksiyonlardan biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

http://www.beyazperde.com/filmler/film-146349/

• İzledim
    22% (9)40% (12)30% (21)Oy Ver
  • Gitmeyi Düşünüyorum
    52% (21)43% (13)49% (34)Oy Ver
  • Aksiyon Komedi Sevmem
    26% (10)17% (5)21% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
...

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Beklediğim filmdi, vizyona girdiği gün izledim. Yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum. En sevdiğim çizgi roman karakteridir zaten. Başarılı olmuş. Fakat bir yandan da popüler kültür nedeniyle Şu an düştüğü duruma da üzülüyorum ya. Zamanında, 4-5 yıl önce Deadpool deyince "o ne ki" diyen adamlar şimdi fanı kesildiler.

1|1
    0|0
    • Bilgisayarımda oyunu yüklü :) aynı esprilerle dövüşüyor kahramanımız :D

• Oyunundan çok daha önce vardı Deadpool. Böyle şeyler bizim gibi çizgi roman takipçilerini biraz kızdırıyor ya da üzüyor. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Deadpool uzun zamandır beklediğim bir filmdi. Komik olacağını bekliyordum ama bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Tavsiyem altyazılı izleyin, ki öyle bile referansların çoğunu kaçırabilirsiniz iyi bir izleyici değilseniz. Tekrar gidilecek enfes bir filmdi. Aksiyon olarak tabi çok büyük şeyler beklememek lazım ama Deadpool'un yeteneklerine göre iyiydi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gidebilir. Ben de aksiyon severim aşk veya acılar dolu film olmasın da

0|1
    0|0
  • Son zamanlarda izlediğim en harika filmdi :D Çin'dekilerin izleyememesi çok kötü ama onların adına çok üzülüyorum

0|1
    0|0
  • Ben de izledim çok beğendim. Aksiyon, komedi aşk hepsi bir arada bir film tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Gidemem param yok :D

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Izledim , aksiyondan daha cok komedi 😂

0|1
    0|0
  • Gitmeyi düşünüyorum, sadece düşüneceğim galiba. =\

1|1
    0|0
  • Altyazılı izleyin kesinlikle :)

0|1
    0|0
  • İzledim ama imdbye inanmayın 8.7 falan etmez orta seviye bir süper kahraman filmi, izlemesi güzel ama revenant daha iyiydi onu bir daha izlerim. Ayrıca Avengers kadar iyi değil ben pek hoşlanmıyorum bu arada süper kahraman filmleri benim için max. alacağı 8 dir

0|0
    0|0
  • Marvel'ı severim ama gitmeyi düşünmüyorum, sevmedim.

0|0
    0|0
  • gittim çok iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...